Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Halíku, zde je má víra, hnutí, které  ještě nezklamalo. https://www.facebook.com/search/top/?q=bratrstvo


  • Halik dokazuje ze nabozenstvi a politika jsou nejvetsi zlo lidstva. A je videt ze peklo neexistuje protoze kdyby jo tak by se Halik musel trast strachy ze v nem za sve ciny skonci!
    • demokracie není diktatura proletariátu nebo  pouze vláda většiny...demokracie je snaha o pestrost     a spravedlnost pro všechny...“

    • Až přijde Syn člověka ve své slávě a všichni andělé s ním, posadí se na trůnu své slávy;
    • a budou před něho shromážděny všechny národy. I oddělí jedny od druhých, jako pastýř odděluje ovce od kozlů,
    • ovce postaví po pravici a kozly po levici.
    • >Tehdy řekne král těm po pravici: ‚Pojďte, požehnaní mého Otce, ujměte se království, které je vám připraveno od založení světa.
    • Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst, žíznil jsem, a dali jste mi pít, byl jsem na cestách, a ujali jste se mne,
    • byl jsem nahý, a oblékli jste mě, byl jsem nemocen, a navštívili jste mě, byl jsem ve vězení, a přišli jste za mnou.‘
    • Tu mu ti spravedliví odpovědí: ‚Pane, kdy jsme tě viděli hladového, a nasytili jsme tě, nebo žíznivého, a dali jsme ti pít?
    • Kdy jsme tě viděli jako pocestného, a ujali jsme se tě, nebo nahého, a oblékli jsme tě?
    • Kdy jsme tě viděli nemocného nebo ve vězení, a přišli jsme za tebou?‘
    • Král odpoví a řekne jim: ‚Amen, pravím vám, cokoliv jste učinili jednomu z těchto mých nepatrných bratří, mně jste učinili.‘
    • Potom řekne těm na levici: ‚Jděte ode mne, prokletí, do věčného ohně, připraveného ďáblu a jeho andělům!
    • Hladověl jsem, a nedali jste mi jíst, žíznil jsem, a nedali jste mi pít,
    • byl jsem na cestách, a neujali jste se mne, byl jsem nahý, a neoblékli jste mě, byl jsem nemocen a ve vězení, a nenavštívili jste mě.‘
    • Tehdy odpovědí i oni: ‚Pane, kdy jsme tě viděli hladového, žíznivého, pocestného, nahého, nemocného nebo ve vězení, a neposloužili jsme ti?‘
    • On jim odpoví: ‚Amen, pravím vám, cokoliv jste neučinili jednomu z těchto nepatrných, ani mně jste neučinili.‘


  • zubr
    Každý člověk má svou pravdu, pokud se tento fáterník považuje za služebníka božího, tak ať slouží svému bohu a stará se o své fáterníky a netahá politiku do náboženství. Zdá se, že tento služebník má dobře ,,natrénované " své  ,, ohnivé "projevy a obohacuje nás všechny věřící, nevěřící a ostatní svými moudry, což je tedy v rozporu s jeho vírou, ať se  ve svatostáncích věnuje víc svým svěřeným ovečkám a předčítá jim ze svatých knih ,, moudra " jenž vymysleli,sepsali a v praxi vyzkoušeli jeho předchůdci,zřejmě mu asi uniklo,že lidská společnost se  posunula do zcela jiného světa a to techniky + všemožných médií, církvi zústalo poslání charitativní,protože pomáhat potřebným se má v každém případě,tady v této oblasti se může tento služebník boží realizovat naplno,jinak by si někteří spoluobčané mohli ,, šuškat " mezi sebou jeden citát  ze slavného Švejka, a to ,, já myslím Kunrte, že ten tvůj poručík je slušný člověk,nó tak to by jsi se hodně divil,to je pěkná svině " přátelé to je ale jen citát,ten se nemusí brát  vážně.
  • Nalimst

    Halík je jeden z neodpudivějších lidí, kteří se objevují v médiích. Když ho slyším mluvit, úplně vidím, jak ten fanatik upaluje ve jménu dobra kacíře a čarodějnice na hranici.

    Přemýšlejte o tomto:

    Když někdo vládne bez ohledu na názor většiny, říkáme tomu diktatura nebo totalita.

    Když někdo vládne tak jak si přeje většina, je to populista???

    A co je tedy vlastně demokracie????

    Když nám ten hlupák Halík říká, že pravdu má vždy menšina - co tím myslí??? Komunisti byli rozhodně menšinou - vzpomeňte na jiného "filosofa" a jeho přirovnání KSČ ke kůlům v plotě. Měli tedy pravdu menšinoví komunisté??? a my jsme neměli právo chtít svobodu a demokracii???

    Já samozřejmě Halíka chápu a vy byste měli také pochopit po čem touží - touží po diktatuře "osvícených", mezi které samozřejmě počítá i sám sebe. Není první ani poslední, který sám sebe přesvědčil, že je nejlepším člověkem na světě a my jsme jen havěť hemžící se u jeho nohou...

  • Čím víc Halíků, tím bude větší i  odpor ke všemu, co hlásá.
  • Halík? No tak to je kvalitní certifikovaná záškvara.To se hned tak nevidí takový profláknutý exemplář.Ale dobře že existuje. Představuje takový vzorek toho, jaký balast se u nás v cirkvi vyskytuje. Je to ten pravý zákeřňák a podlý všehoschopný típek. Ne nadarmo jsou pochybnosti o jeho opravdovém vzdělání.Klasika. Za něco jiného se vydává, něco jiného je doložitelná realita.Kdyby byla v jeho případě šance, jejda ten by tady natahal vandráků z gumových člunů! 
  • A největší tragedií je, že tady toto vyučuje na UK v Praze, prezidentuje nějaké Křesťanské akademii, a farářuje v Praze. A toto všechno si platíme a ono nám to tam parazituje z našich daní.
  • Naštěstí těhle mimoňů je málo. Vaše ty vlastní soudy vás odsoudí a odsuzují, kdo se pasuje na soudce a všeznalého neomylného mluvčího boha se mýlí. Problém jste vy sám, sobě si sám pane Halík.
  • Existují u nás privilegované menšiny, jejichž privilegizace již překročila hranice únosnosti, a tak tyto menšiny pod rouškou dodržování práv pro menšinu utiskují většinu a jako paraziti vysávají státní kasu. Většina nemá nějaké zvláštní povinnosti vůči nerealistickým nárokům ukřičené menšiny. Všichni jsme si rovni. Činnost neziskovek prosazující zájmy menšin je kontraproduktivní. Z některých neziskovek se vyklubaly škůdcovské organizace.
    • Přesně tak! Tohle je třeba dobře vidět na silnicích: ačkoli cyklistů není na v dopravě ani desetina počtu automobilistů, právě oni jsou těmi ublíženými chudinkami, tou "zranitelnou menšinou", ubožáčci jsou houfně sráženi pod kola vozů a nuceni dusit se výfukovými plyny, do cyklostezek se vrážejí statisíce, mnohde se zruší jízdní pruh, jen aby mohla vzniknout cyklostezka... a přitom je to jen zpovykaná menšina, která nedodržuje dopravní předpisy, protahuje se mezi auty zprava zleva, jezdí na červenou a po přechodech pro chodce a 80% cyklistů které potkám v Praze v noci je neosvětlených... přesto stále řvou a prudí, doslova terorizují většinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit