Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Západem naordinovaná majdanizace Ukrajiny nese své hořké plody.
  • Ukrajinští oligarchové vládnou ve své domovině a jinak tomu nebude ani po dalších volbách. Jen se mění figurky. 

   Unavení a domácí mocí zneužívaní Ukrajinci proudí v tisících do Česka, Polska a kamkoliv jinam. Co jiného jim zbývá? 

 • "Útoků na protikorupční aktivisty přibývá, napadají je nožem i kyselinou"

  No bóže, jak jednou pravil náš drahý a všemi ctěný a vážený pan prezident Václav Havel: "To je daň demokracii". A jestli oni si za to nemůžou nakonec sami? Kdyby se věnovali takovým podstatným tématům jako porušování lidských práv v Rusku, na Krymu, na Kubě, nebo ve Venezuele, tak se jim to nestane.

  Lidským právům v Saúdské Arábii, nebo masakrům a hladomoru způsobeném Saúdy v Jemenu bych se na jejich místě přece jenom raději vyhnul. Člověk nikdy neví. Saúdská Arábie je kamarád USA. USA je náš kamarád. Kamarád našeho kamaráda je i naším kamarádem.  Všechno je doufám všem jasné, ne?

  • Co to plácáš za nesmysly... Sis zapomněl vzít prášky?

 • Že jsou to zločinci toho největšího kalibru? To je vedlejší a nedůležité. Hlavně, že jsou to kovaní demokraté a především, jsou to naši bratři ve zbrani proti zlému Rusku.

  Už aby byla Ukrajina v EU. Kalousek si bude s těmito demokraty z východu jistě velmi dobře rozumět a navzájem si budou moci vyměňovat názory, zkušenosti a nápady a vzájemně se budou inspirovat v tom, jak ještě více prohloubit demokracii. To už pak bude unie dokonalá.

  ČR by měla prchat z unie, dokud to jde. Z východu gauneři bez jakýchkoli skrupulí, z jihu a ze západu hordy musulmanů, kteří si již podrobují, možná již podrobili, Německo a Rakousko. Budoucnost našeho státu nevidím růžově.

  • V první řadě současná stbácká vláda zvyšuje kvoty u UKčka!

   Že to nevadí tomu Kimovi z SPD a partajíˇ jim podobným.

   Bez EU bysme byli v pr.... Burešovi toto vyhovuje,brát dotace,přísun levné pracovní síly .Je vidět totální  reset soudnosti.Nestrašte Rakouskem a Německem.To uměl komouš moc dobře!Kdyby tam bylo tak zle proč by tam Češi jezdili?

   Na závěr Kalousek je Čech a Bureš se drží hesla :až tu celou zemi rozkradem(pro Agrofet)

  • Já bych si tak nefandil...peníze vždy nesly moc... u nás je to dost podobné,  a jde se na to přes dotace.. tam také musí  být výběrové řízení, protože se   manipuluje s veřejnými  penězi a také  tam dochází  ke korupci a podvodům...s výběrovými řízeními..... j v zemích bývalého východního bloku to je asi normální.já Vám rozumím... východ, .. třeba  Rusko a Čína nemají žádnou opozici a demonstrovat se tam  v podstatě nesmí.... Kam chcete prchat?

   • Já nemám potřebu demonstrovat, nechci být v opozici ani u moci. Já chci jen normálně žít v zemi, kde se používá zdravý selský rozum a kde si může bezstarostně máma s kočárkem sednout na lavičku v parku, a né že se bude klepat, jestli jí tam někdo znásilní, nebo uřízne hlavu. Dnes se to zdá jako velmi přehnané obavy, ale za dva, tři roky to tak být nemusí.

    • K tomu normálnímu žití, se potřebujete  správně a dobře rozhodovat... tzn. kritické myšlení je zdravé, ale nesmí  kulhat na levou nebo pravou  nohu.. jinak jste snadnou kořistí pro mocichtivé  lidi a skupiny, které  přicházejí a uchází se o Vaší pozornost...Odvoláváte se na selský rozum, ale  nechcete nic z veřejného života.. ani vliv  na dění ..žádnou účast, žádný  postoj? Není to trochu protimluv?  Víte,  bez   vlastního rozhodování  a  tudíž vlastní odpovědnosti  to nejde. Ty mocichtivé a nedemokratické skupiny   Vám polezou pod kůži se slovy.. trápíte se.. my  Vás Vašich starostí zbavíme.... a budete si moci žít svůj život dál a  v klidu  a my přebereme za Vás  na nás  i Vaši odpovědnost.. Budou se zaklínat bezpečností.. ale život je postavený trochu jinak...  život, pokud nežijete  v kleci, je i nebezpečný... Chcete žít v kleci nebo ve svobodě ? Je to   na Vás🙂

 • Vzhůru do EU a NATO a už tam budeme všichni🤮

  • Já doufám, že tam ještě jsme...😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit