Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Záleží kolik budou mít času opoziční strany. To co ale předvádějí TOP a ODS je komedie hodna Oskara za režii a herecký výkon.
  • Tlachalové ve sněmovně ruší a tam je potřeba makat! A přitom by tlachalové mohli nerušeně tlachat v poslanecké kantýně a Bureš by jim tam jistě ochotně donesl nějaké koblihy za to, že ho nebudou rušit.
    • A co ať žije KSČM s místopředsedou parlamentu Filipem agentem STB alias Falmerem troubo
  • Bude tady ticho, jak na poradě estébáků!
    • Nebo kágébáků! To znám zase já!
  • ... určitě zde někde koktá bezkonkurenčně tupý BIJEC, primitiv, který nikoho nezajímá :)))
    • Tebe pitomče poseru, kdy budu chtít, protože jsi takový jelito z pitomou palicí..hi..hi
  • Veď som vravel, že budem riadiť štát ako podnik a čo ja ako riaditeľ podniku poviem, tak to bude. boha jeho. A komu sa to niepáči ten dostane padáka a pojde do iiči, job tvoju mať.
    • On je Bureš vlastně takovej major Terazky....
  • co si počne Kalousek,ten neumí nic jiného nežli dokola žvanit nesmysly
  • stát diriguje parta soukromníků z jakýchsi sekt bez kvalifikace kontroly a trestní a hmotné zodpovědnosti. No a tak to podle toho vypadá. Jen hlupák opakuje stále stejnou chybu a čeká jiný výsledek
  • věřím že se ještě dožiju toho, kdy v tomto státě skončí dementkracie a vznikne konečně, čtvrtstoletí slibovaná demokracie
    • ...tak to jsi opravdu optimista. Věřím, že jsme schopni stát se oligarchií nebo sultanátem, ale fungující demokracií rozhodně ne. Jsem realista.

      Víš, jak se liší optimista, pesimista a realista? Optimista se učí anglicky, pesimista arabsky a realista se učí střílet. *1*
      • jsem optimista a věřím že to nebudu muset použít
        • ...tak to jsi optimista *1* *1* *1*
  • ... to je dobře, že máme za prezidenta pana Zemana. Budeme ho všichni, co jsme zde, voliti do dalšího období a opět zvítězí pravda nad lží :)))
    • ... pro ubožáky jako ty je dobrý dost, primitive, tvé kradení nicků mě vůbec nezajímá :)))
      • to se povedlo! Koho asi zajímáš ty špinavče? Páchneš až sem.
    • Ano, prezident Zeman je náš věrný soukmenovec!
    • jojo Zeman prezident všech pitomečků!
      • ... přesně tak, primitiv krade nicky, na víc nemá, s*ru na tu trosku :)))
        • ale co to planceš.Největší troska a špína si široko daleko ty chlíve!
    • Zeman je náš dobrý soukmenovec!
    • Apsolutní souhlas soudruhu!
    • Ovčáku, seber si toho svého ožralu a táhněte oba do "píp".
      • ...hi..hi..píp ty myší oleji
      • Si myslíš, že ti tahle pravda jentak projde?
  • Škoda,že tady není Oliver Cromwell !!! A to bylo před 393 roky !!!

    https://gloria.tv/language/r3ghBf7kBnTKLujH9gKP2GYRm/video/rpw1VAsNedFRKQoTmtsHwjkTQ
    http://www.youtube.com/watch?v=LHHYpu68er0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit