Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno, tak jak jsem to s Vláďou probíral, jsme se dohodli, že těm teroristům ukážeme, co to je tvrdá ruská ruka. Brzy to uvidíte ve zprávách. Tak, končím schůzi a ty simone, běž a zase naoko něco napiš jako opoziční proamerikánský padouch. Výplata jako obvykle, bablo jesť.....
    • dobrá práce kámo, to tečka nerozdejchá *15*
      • přesně tak a to že tu simon smrdí 24 hodin denně už taky nikoho nepřekvapí :-D
  • *14*
  • přeji všem hezké ruské ráno *14*
    • I bodeť by si chcípnul, shapirovskej imbecile, chichi!!!
      • hele najdi si svůj nick ty prašivej čapisrale
        • Táhni do howen pizdo, ty si tak blbej, že tak krásnej nick bys nikdy nevymyslel πčo z ryby!!! Chi!!!
  • No ona válka v Sírii ještě nějaký pátek potrvá. Na základě předchozích ruských intervencí je to jistota:

    V srpnu 1979 zahájila americká vláda financování protivládních mudžáhidů. Dne 24. prosince 1979 SSSR intervenoval na základě žádosti tamního rozhádaného marxistického vládního uskupení. O dva dny později byl za pomoci sovětských zvláštních jednotek zavražděn prezident Hafizulláh Amín a místo něj dosazen Babrak Karmal, bývalý velvyslanec v Československu. Tím začala Sovětská válka v Afghánistánu, trvající 9 let a 2 měsíce (24. 12. 1979 – 15. 2. 1989).
    Sovětské armádě se nikdy nepodařilo dobýt celý Afghánistán. Sověti v zemi postupovali s neuvěřitelnou brutalitou: mnoho vesnic bylo vyvražděno pro pouhé podezření ze spolupráce s mudžáhidy.Během bojů bylo zabito až 1,5 milionů lidí, převážně civilistů, a cca 5-10 milionů uprchlo převážně do Pákistánu a Íránu, cca POLOVINA VŠECH UPRCHLÍKŮ NA SVĚTĚ BYLI Afghánci. Nejkrvavější období války bylo prvních 18 měsíců po nástupu Gorbačova, který tuto válku nechtěl a nařídil proto generalitě, že válku musí do roka vyhrát. Kvůli vzrůstajícímu mezinárodnímu tlaku, ztrátě asi 15 000 vojáků, zabitých mudžáhidy trénovanými USA, Pákistánem a dalšími zahraničními vládami, a ekonomickými problémy se v roce 1989 SSSR stáhl.

    Kdo se nepoučí z hystorie bude dřív či později nucen zažít si ji znovu. *13*
    • a kde leží ta tvoje Sírie?
    • Rusko za cara i za bolševika se marně pokouelo uchvátit Afghánistán!
      Brežněv skončil u kremelské zdi rypákem v zemi. Skončí tak trpajzlík
      Putka Potkanovič?
    • Rusko za cara i za bolševika se marně pokouelo uchvátit Afghánistán!
      Brežněv skončil u kremelské zdi rypákem v zemi. Skončí tak trpajzlík
      Putka Potkanovič?
  • blegh
    Ruku na srdce, sestřel letadla letícího ve výšce 9,5km rychlostí 850km/h za pomoci ruční protiletadlové zbraně je holý nesmysl. Jedině že by Ami dodali IS něco "lepšího".
    • Ruku na srdce.
      Palivo které by udělilo byť by jen ručnímu granátu takovou hybnost, aby se dostal do výšky 9km a přitom se dalo celé zařízení v četně navádění odnést v batohu ještě nebylo vynalezeno.

      *1* *1* *1* jedině že by to nebyli Amíci ale Ufouni. *1* *1* *1*
    • zlej trolle ruku na srdce ????? ty by jsi by spíš měl hodit nohy do bot a namrskat do práce ty ruský netáhlo *11*
      • blegh
        To víš že jo čapisrale *15*
  • Až konec vyšetřování pádu letadla, a jeho zpráva, budou tím, co vymaže několikeré dohady, nebo některou potvrdí. Nelze však očekávat, že to vyleká Rusko a Putina od boje proti islamistům. Spíše lze očekávat jeho zesílení. Pravdou je, že proti islamistům se do boje musí zapojit všechny zainteresované země, jinak se teroristé rozlezou po celém světě. Ukázkou způsobu šíření svých bojovníků vidíme na "exodu" nejenom syrských "turistů" jdoucích za údajně lepším životem. Že je to na úkor nás všech Evropanů, to nikoho z bruselských byrokratů a hazardérů s osudem Evropy, nezajímá.
    • Dzixy! Ty smkončíš špatně! Místo mozku máš najemno polmldetý výcuc z marx.-leninismu,
      maceovaný v syfilidě!!
    • Dzixy! Ty smkončíš špatně! Místo mozku máš najemno polmldetý výcuc z marx.-leninismu,
      maceovaný v syfilidě!!
  • no amíci vědí.tak že to už máme druhé letadlo co se jim podařilo sundat.a bůh ví jak to je s tím ztraceným.
    • Původně jsem si myslel že máš křišťálovů kulu ale teď koukám že si buhurovný.
      Všechno víš, všechno znáš a v rusku jsi byl třikrát. *1* *1* Tak že je dobře že jsi sestoupil z nebes a osvětlil nám to tady *1* *1* *1*
  • s exotem tečkou je jeden velký problém. Mele neustále stokrát vyvrácené nesmysly, asi nabiflované nazpaměť ze stranické příručky. Na jednoduché otázky není schopen dát jednoduchou odpověď. Místo toho se zatváří jako nesvéprávný šílenec a..........mlčí. Ptal jsem se ho například jak by nazval ten politický nepodarek, který i jeho nadřízení označují jako kapitalismus. Neodpověděl. Ptal jsem se ho v minulosti, jak si představuje demokracii, když má na jedné straně plnou hubu svobody a na druhé straně by nejraději lidi zavřel do koncentráku bez referenda. Neodpověděl. Ptal jsem se ho dříve i na to, když prý údajně tady "je výběr" jakou stranu volil, přičemž já jsem jasně a věcně uváděl, koho nebo co jsem za jakých podmínek vybíral a volil či nevolil. On? Opět neodpověděl. Z toho je jasné, že se jedná o individuum chudé duchem, nesvéprávné a pouze si léčící komplexy méněcennosti a mindráky vlastní neschopnosti tím, že nesmyslnými pseudotvrzeními provokuje druhé k reakci. Jest to tvor nešťastný a politovánihodný. V dětství byl patrně zneužíván k otrockým pracím v domácnosti, ve škole mu spolužáci kradli svačiny, ani do KSČ ho nevzali, tak zahořkl a nyní se světu mstí...... *4*
    • přééésně, mám stejné zkušenosti
  • Medvěd sám o sobě není člověku nebezpečný, je to poměrně plaché zvíře, člověku se vyhýbá. Pokud jej však postřelíte, můžete si být jisti, že na vás zaútočí nebo bude pronásledovat a nakonec vás zabije...
    • máme doma medvěda ten má pr.el do hněda, ahoj zlej trolle *14*
  • dearputin.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit