Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby je hledala jen v kabelce, tak by to pro mě byla i částečná výhra. Já ale klíče hledala pořád na jiném místě. Proto jsem si na klíče pořídila https://www.armodd.cz/armodd-itag-cerny-bez-loga--airtag-alternativa--s-podporou-apple-find-my--najit/ Perfektní věc, která pomůže najít cokoliv a kdykoliv. 

  • milacekpublika

    Jako přesně z tohohle důvodu nemám moc ráda kabelky. Prostě se v nich nedá udržet pořádek. Ne že by se mi nelíbili. Třeba tahle černá kabelka přes rameno je fakt super, ale nějak si nedovedu představit, že bych ji nosila v běžném životě. Ale nemůže za to kabelka, ale hlavně já. Nosím spoustu věcí, pořád se v ní hrabu a tak to tam vypadá vždycky jako po boji. :( 

  • Radim vas stale k prednim mediim CR, ale reknete laskave svym hloupejsim novinarum, aby se nechovali jako hlupaci a cizi slova si nasli ve slovniku, kdyz je sami nedokazi prelozit ! *1* *1* *1*
  • KIMCID
    další krám do domácnosti.něco jako klíčenka na písknutí?
  • 50 tisíc liber ? Dobré zlatokopecké podvody.
  • to je zase vynález, to když si položí mezi nohy ta jí bude svítit k...a. Tak to budou baby shánět, aby byly "in". *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit