Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu,,,
    • S tímto postřehem se dá souhlasit již právě proto, že někteří fanatičtí odpůrci Václava Klause ani nepřemýšlí nebo neanalyzují obsah jeho projevu, v kterém se vzdal funkce čestného předsedy ODS. Byla to předpověď počátku a tragédie ODS pro budoucnost.
      Vždyť pokud by opravdu jeho smyslem konání mělo být jen rozkrádání nebo ochrana zlodějů, jak mu jeho odpůrci jako na flašinetu pořád předhazují, pak by měla být tehdy jeho reakce naprosto opačná - podpora a rozšiřování spolupráce s ODS.
      Bohužel zkušenost mi říká, že tito političtí flašinetáři jsou pro mě patologicky nemocnými lidmi, jejich sebestřednost jim zatemňuje mysl a ve většině jsem přesvědčen, že i v běžném životě musí narážet na své okolí. Všichni jsme chybující, některá rozhodnutí ve funkci prezidenta bych nepodpořil, ale je jediným politikem v ČR, který naprosto přesně předpověděl škodlivost politiky "Zelených" , zrůdnost myšlení EU, budoucí katastrofu vyvolanou zavedení měny EURa. Jak jsme se k těmto prozíravým předpovědím postavili v minulosti a ještě i dnes jako občané a voliči ? Václav Klaus je pro mě jediný politik v ČR, který má právo o sobě hovořit, že je politikem.
    • Jaká síla osobnosti? Klaus je gauner non plus ultra. Dělal "tlusté čáry za minulostí" (aby nemusel vracet uloupený majtek majitelů a mohli si ho gauneři "rozprivatizovat"), Putíkal před právníky" (aby si se svými kumpány mohli "rozprivatizovat" majetek dřív než se pro to vytvoří právní pravidla), při privatizaci "zhasínal" (aby nebylo vidět kdo, co a jak "privatizuje"), "neznal špinavé peníze", měli jsme "málo Kožených", morálka byla podle něhou "pouhou třešničkou na dortu" atd. Ten psychopatický zločinec by měl být v kriminále.
      • Schizofrenik? Sám se popíráš? Navštiv psychinu!!!
  • Je to národ hlupáků, teď poznají chudobu.
  • Chudáci lidé, budou vybírat popelnice, jako u nás!!
    • To je ale jen a jen váš problém jak se živíte . Jestli se vám líbí vybírat popelnice poslužte si ale nevím proč máte zapotřebí se tím chlubit.
  • V Astrálii jsou zjevně moudří lidé . Jen hlupák nebo naprostý gauner může volit levici .
  • Je vidět, že Australané mají rozum. Na rozdíl od českých pivních tupců.
  • To vypadá na kohoutí zápasy.
  • Tak to budou lidé brzy spásat pastviny pro ovce, chudáci!! *15*
    • V Austrálii se pravice chová úplně jinak než zde. U nás je pravicovější spíš ČSSD než ta mafie co tu donedávna vládla pod pláštíkem pravice a naopak skutečná levice je jen KSČM.
      • U nás to není pravice, ale pouze levičáci v ukradených pravicových kabátech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit