Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wostok, řekl bych ti něco o dámském přirození. Tady se to nehodí. Tvůj další příspěvek svědčí o tvé inteligenci.

    • Dědo sedláku. Ty vyhlášený sprosťák zdejších stránek si hraješ jakože na slušňáka? To jsi tady zas stvořil pořádnou porci unikátní blbosti. Ty nositel "Nobelovy ceny za blbost" chceš tady někomu poměřovat inteligenci?

  • zadny vakciny nedoraz to rikase jen any nevnikla v cesku obcabka valka protihlenu fiala z ods jak je ja vam povid neco tragickyho protoze by pak reditel kducsl  prepdl tajnou schuzi a jak by ministr blatny koulel az by si vrazil srubovak do ucha protoze by si myslel ze tse tak naockuje dekuji vam za orazku to je moc dobra zprava 

  • Rodrigo, ty cizáku, mě nebude nějaký cizák jako jsi ty určovat jakou vakcínu přijmu. Radil taky zEmanovi?

    • KIMCID

      Novák vem si prášek na tebe ještě s vakcínou není řada.A co ti dají ví jen doktor, ty si představuj co chceš.

  • Odešel jsem sem z Seznam.cz snad tu nebude taková debilní cenzura !!! Prej že svoboda názoru ha ha

  • Nikdy mě nenapadlo, že by lékaři neměli určovat jaký lék, jakou vakcínu dostanu. Nyní o tom rozhodují dokonce politici a Brusel. V tomto konkrétním případě je mi opravdu líto, že si nemohu rozhodnout sám. Americké vakcíny,  jsou geneticky modifikované, ruské a čínské pokud vím tak ne. Jaký bude výsledek u geneticky modifikovaných za 10 let.

    není to už jen politika, není v tom už i korupce spolu s politikou?

  • Zlaté oči, které ty miliony dávek uvidí. Podvodníci celého světa už chrlí placebo kopie. V lepším případě. 

  • Až tady budou, bude jedině dobře. Dokud je neuvidíme, tak jsou to jenom řeči.

    Teď je problém, že vakcíny nejsou, potom bude zase problém, co s nimi. My jsme jeden velký problém. 

  • Už vám to rozvolnění dovolil B<strong>ureš. Pametajtě si kto tuná velí.</strong>

    • To je zas výstřik blbost, dědo co? To z tebe zas vypadla pitomina. Ty jsi nejveselejší JZĎák co znám.

  • Hmm, vakcíny Pfizer, kde investovala nadace Billa a Melindy Gatesových. Že zrovna k nám mají přijít vakcíny od zastánce čisté rasy eugenika Billa Gatese k hubení přebytečných lidí podřadných ras. Zřejmě jsme v jeho očích podřadnou rasou, jako všechny slovanské národy. Ten šmejd se ani netají, že vakcíny jsou nejlepším nástrojem na snížení lidské populace. Už v 90 letech byl i se svými vakcinačními programy vykopnut z Indie (tam se lidi stávali neplodnými a rodily se postižené děti ve velkém) a před pár lety z dalších států z Asie a Latinské Ameriky, kdy jeho vakcíny proti viru Zika, tu nemoc ještě více rozšiřovaly. Takové věci se v mainstreamu samozřejmě nedozvíte. Pro mainstream je šmejd Gates šlechetným lidumilem a filantropem. Můžete si vybrat, co vás bude čekat po vakcinaci Pfizerem, od neplodnosti až po pomalou smrt z naprogramovaného rakovinného bujení. Vězte, že ti nahoře, kteří vědí o co tu jde se napíchat Gatesovými jedovatými sračkami nenechají, ale budou je nutit jen nám. 

    • Když se to pisateli nelíbí, může si počkat až sem přijde zásilka z Číny, kterou sjednal poskok Pekingu MAN.

      • Pokud budou bezpečné a účinné, tak je sežeňte třeba Vy. 

        Nejste ničí poskok, umíte dobře poradit, objektivně ohodnotit, tak to bude bez připomínek. 

  • Když vidím na té fotce ten tým virologů, na jedné straně Blatného Toman a na druhé jeho lesní panna, tak z toho vyleze něco velice moudrého. Jak to, že jste nepozvali toho největšího virologa Bureše? Za to nepozvání vám to vše shodí ze stolu, já tuna velím, já, já. Terazky jsom veľitělom já. Pametajtě si to konečně.

    • sedláku.Pan ministerský předseda si toto všechno může dovolit. A pouliční lůza tady jen sprostě prská. A tak jí to zůstane celý její zpackaný život. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit