Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z téhle děvenky se mi začíná dělat blujno.... *1* *2* *3* *4* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12*
    • Hlavně, že obdivujete praktiky Víti Bártů. To je důležité a pro naši zemi to nejlepší. Člověk by řek, že když vládne ODS, už být pro tuto zemi hůř nemůže, ale pokud bude hodně lidí fandit Vítkovi B. a jeho estébákům, tak je to ještě možné (i když to nezní pravděpodobně).
  • To je čóro okolo véčkařů. Doufám, že ten nářez bude napříč celým politickým spektrem. Díky VV.
  • Alespoň je nějaké vzrůšo.Jen je mi líto,že je to také za moje peníze.
  • A co Robert našel ho Huml.
  • Za půl melounu bych si nechal ty štěnice také nasadit do kvartýru! *2*
  • Štěnice má doma štěnice, u mužatky Kočí mne to ani nepřekvapuje!!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • Ta mladá káča jak se vůbec mohla dostat do politiky. Měla by odejít a měla by něco dělat, aby neměla roupy říkat, že kabelka za 5000,- je levná. Také by jí mohli nahlédnout do řiti, jestli tam nemá štěnici.
  • Jestli to nebyla místo štěnice filcka? U kurev běžná věc, ony tomu říkají něžně broučci lásky!
  • A že v té ložnici našli jen štěnici..... *8*
  • Asi to tam našel dobytek Huml,kdo jiný!
    • Ale jdi ty, šmudlo. Policii řídí Ráďa John, ne Huml. ABL je jako StB - to se ví už roky. Ještě , že tam je ten vámi tuze obdivovaný a velký vůdce a Slunce Naše Vítek Bártů - váš guru. Jinak bychom si ještě mohli myslet, že jsme úplný absurdistán, ale Vítek to pohlídá - a jak to všichni do jednoho papouškujete: posvítí si na "tydlety kmotry". *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit