Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • goyim

    Takový moderní koncentrák. 😂Stačí se jen podívat, kdo do toho pumuje prachy. Pro smrtelníky to určitě nebude, ti budou makat a hlavně znečišťovat, aby takovéto město mohli postavit a udržovat pro tě pár pomatenců, co se dobrovolně nechají uvěznit do dystopické techno zoo. 😂

  • tohle se sem hodí... před pár dny jsem psal, že přijde doba, kdy solarní panely budou místo těch rezivějících příček balkonů. A teď koukám, že Straub už to promítl do svého designu nových bytovek. :) 
    https://www.straub.cz/konfigurator/?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=OS_Semplice_Combinata&utm_content=OS_Jednoducha_Obsahova&utm_term=&sznclid=XDU4YW1kbmxvZWpoam9qbG5oaGhub29lIChhbWplb2luZWpqa3JpaW4gKDlhbWplb2luZWpqa3JpaW4gP2Fva25oGhodamlrZG9uGWwfb2geHmRkaWxuGR1obmppbQ

    Tak teď to ještě ukážu tomu člověku, který mi nevěřil, že tohle přijde, tady u nás. Plus to vypadá o 100% lépe než ta korodující zábradlí, zajistí jim to 20letou životnost, pač ty solary tuším tohle mají.. pak se začínají už produkcí blížit té fotosyntéze. 😂
    vlevo nahoře musí zaškrtnout - varianta se solárními panely. Vypadá to super futuristicky. :)  u starých paneláků to čekám spíše na střeše s bateriovými skříněmi na jednotlivých podlažích, pač větší hype té účinnosti se tam dá získat z těch rozpálených plochých střech, pak už je zbytečné to mít na balkonech, pač se to stáhne z té střechy do tého úložiště. to jsem ještě ale neviděl v praxi. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit