Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brambory zdražují.Mléko zdražuje.Maso zdražuje.Ještě aby zdražil sex v hampejzu a hned jsme úplně v p...li.
  • Brambory zdražují.Mléko zdražuje.Maso zdražuje.Ještě aby zdražil sex v hampejzu a hned jsme úplně v p...li.
  • Volím KSČM a nikdy jinak již od r.98! ODS jsem volil jen jednou.Vůbec nechápu kdo po Klausových balíčcích v r.97 podvodném financování strany ODS a zlodějské privatizaci okradení českého národa a vraždění nepohodlných lidí,kteří skončili na dně v Orlíku,kdo tuto pakáž zlodějskou může volit?A ČSSD to je béčko ODS.KDU tmáři a zloději,US,Ruml,Marvanová,Němec ksindl nevyššího ražení,TOP09,VV,mafiánské projekty zlodějů darmo mluvit!A tak bych mohl pokračovat do nekonečna,jediná KSČM se nepodílela na mafiánských zlodějnách po majetkovém převratu v r.89.Čest práci!
    • Volím komunisty!
    • Zapomněl jste na kriminálníky. Ti je také volí, protože za komunistů by museli v kriminále pracovat.
  • Volím Haška!!!
    • Jakýho Šaška?
  • Většina voličů jsou starší lidi, jako jsem já! Budu volit jistotu a tou je ČSSD! Už dlouho jsem příznivcem pana Haška a tak to bude i nadále!!!!
  • Když zde čtu,jak se zde nadává na pravičáky,tak abych se večer,místo sexu,učil pro budoucnost zpívat Internacionálu.Aby mně pak okolí nepovažovalo za nějakého křupana,který neumí nic.
    • To já si večer čtu spisy Gottwalda a ráno mě budí internacionála v budíku,sexu si budu užívat v metru cestou do práce,budem tu mít seznamovací vagón *1* Holeček má dobrý nápady to by pražák nevymyslel nojó moravská krev novej Baťa.
  • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
    § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
    § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
    § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
    bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

    1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
    2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto

    3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
  • Vpřed soudruzi k té zemi zaslíbené kde už není pánů ani žebráků!Pryč s tyrany a zrádci všemi!Volím KSČM a kroužkuji paní Martu Semelovou!
  • Nechť žije proletariát ! Svět patří nám, pro všechny dosti místa, jen za to vzít a plivnout do dlaní...a volit tu správnou politickou stranu - KSČM !!!!
    • Komunisti jsou rudí fašisti.
      KSČ(m) je NSDAP(m)
      • od SS
  • KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
    (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)
    § 1 (1) Komunistický režim a ti, kteří ho aktivně prosazovali,
    a) upíral občanům jakoukoliv možnost svobodného vyjádření politické vůle, nutil je skrývat své názory na situaci ve státě a společnosti a nutil je veřejně vyslovovat svůj souhlas i s tím, co považovali za lež nebo zločin, a to perzekucemi nebo hrozbou perzekucí vůči nim samotným, jejich rodinám a blízkým,
    b) systematicky a trvale porušoval lidská práva, přičemž zvlášť závažným způsobem utlačoval některé politické, sociální a náboženské skupiny občanů,
    c) porušoval základní zásady demokratického právního státu, mezinárodní smlouvy i své vlastní zákony a prakticky tím postavil vůli a zájmy komunistické strany a jejích představitelů nad zákon,
    d) používal k perzekuci občanů všech mocenských nástrojů, a to zejména:
    * popravoval, vraždil je a žalářoval je ve věznicích a táborech nucených prací, při vyšetřování a v době žalářování vůči nim používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení a vystavování nelidským útrapám,
    * zbavoval je svévolně majetku a porušoval jejich vlastnická práva,
    (pokr.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit