Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

    Vsichni uz jsou spocitani a funguje to na 100%, stejne jako vlada.

    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/on-line-scitani-lidu-ma-vypadek-40355278#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40355278&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • ČSU data prý žádnému nepředá... To je tak úsměvné, že praskám smíchy. Podle toho Policie žádné údaje nedostane. Proč  má tedy s. Hamáček starosti, že to jeho servry nepoberou, když doposud fungovaly? Na tyto věci měli Němci ministerstvo propagandy.

  • Soudruzi, stále čekám, kdy se nějaký formulář objeví na netu. Nebo ho tam dáte až poslední den? Hlavně doufám, jak se k tomu postaví právníci. Zajímalo by mě daňové přiznání (ne)majitele Bureše a babišfertu. Nebo po tu dobu  bude zase Slovák? Když prý má dvojí??? občanství a co má za občanství na jméno Bureš? 

    • josef.chmela

      Soudruhu, tady nás nemusíš oslovovat "soudruzi", tady nejsi na schůzi KSČM. Vím, zvyk je železná košile ale to se poddá, neboj.

  • Statistický úřad uvedl, že podle průzkumu plánuje svá data odeslat elektronicky sedm z deseti Čechů a Češek. Podle Rojíčka se postup sčítání několikrát důkladně testoval, kybernetická ochrana je silná a údaje budou uloženy v ČR. ČSÚ je žádným úřadům nepředá.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Jestli tomu dobře rozumím, tak dle jemné informační manipulace v článku se sčítání  týká pouze Čechů.  Takže my Moravané, Slezané a jinonárodní menšiny se účastnit nemusí......😉

    https://www.youtube.com/watch?v=RZDGopQoG20

    https://www.morava1918.cz/

    https://www.moravskynarod.cz/

    No když nás nějaký Rojíček  ujišťuje, že naše data budou v bezpečí, tak tomu lze tedy jistě "věřit" zvláště po netových manipulacích v amerických volbách poslední doby.....

    • josef.chmela

      Je až úsměvné jak něketří občané se bojí o svá data při sčítání lidu a na druhé straně na sociálních sítích jsou schopni na sebe vykecat všechno. To fakt moje hlava nebere.

      • Je to tak. Někteří jsou tak zpitomnělí minulým i současným režimem, že se nechávali sledovat a dnes ještě dobrovolně lezou na "fakebooky twistry" a podobné zbytečnosti. Nechali se sledovat bolševiky a dnes se stejně tak nechají sledovat kapitalisty, kamery pomalu až do postele, čipy pod kůži a ještě u toho nadšeně chrochtají. Inu je jedno jaký režim byl je a bude, jisté procento lidí má stále mentalitu otroka....

        • josef.chmela

          Máš to trochu popletené. Velká většina uživatelů sociálních sítí nezažila režim před rokem 1989, tak jsou spíše zpitomělí dnešním režimem.

          • Procento jedinců kteří se nadšeně dobrovolně nechali sledovat případně byli režimu i ve sledováni sousedů nápomocní bylo vždy. Jen ty technologie se zdokonalují......tys nebyl pomocná stráž VB? 😉

            • josef.chmela

              Byl. A vždycky jsem si nejraději smlsnul obuškem na takových primitivech jako jsi ty. To byly časy, hňupové museli držet hubu jinak přes ní dostali.

              • Reakce na příspěvek:

                Tak vidíš, to je slovo chlapa. Vy jste si nakonec s těmi Nacisty přece jen blízcí. Nechápu proč se s  konkurenty z CIA hádáš. VŽDYŤ JSTE STEJNÍ. Omezenci všech režimů SPOJTE SE. A potlačte všechny volnomyšlenkáře, Bruny, Husy, Komenské kteří vás intelektuálně přesahují.....😉

  • KIMCID

    To zase bude pohádek co tam zadám :D

  • Stále nějaké sčítání, ale kde jsou už ty formuláře na netu? Proč se to stále tají? Už aby se občané shodli a nic ji neposkytli. Já jsem ještě nestačil ulejt hodnoty do Švýcarska, jak se domnívám, tak ani Bureš, nebo proto byl jako lékařský expert v Izraeli?

    • vanhorne

      "hodnoty do Švýcarska,"

      Jedna znama mi kdysi poradila Liechtestein. Dnes jsem rad, ze jsem ji poslechl, protoze Swiss banky uz nejsou to co byvaly.😉

    • josef.chmela

      Ono bude stačit když ty svoje hodnoty "uleješ" do záchodové mísy doma.

    • josef.chmela

      Ty jeden mysliteli. Těch pár drobných, co vyděláš jako lopaťák, bys ve Švýcarsku neměl ani na chleba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit