Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lubos.zeleny

    To je zkratek, jako v písni od pana Mládka.

  • Žeby se přece jen Rusům nepodařilo dostat všechny laboratoře USA na Ukrajině pod kontrolu? A utečenci to zavlekli do Prahy? No, to bude veselé......😯

    • Toto  je    H O A X   par excellence . . .

      Na podobné téma se nežertuje!

      • NAŠTĚSTÍ JE TU ŘEŠENÍ. 😯 Všichni vyděšení nešťastníci můžou vylézt ze svého sterilního hermetického podzemního bunkru a nechat se napíchat "zaručenými" preparáty, které je prý ochrání. Ve skladech jistě ještě něco zbylo. A můžou začít Pfizerem od Gatese. Sice ten člověk zbohatl na vnucování zmetkového zboží typu Internet Exploreer a Windows Media Player, (každý jiný produkt je minimálně dvakrát vyšší kvality) ale jeho vakcína jistě nebude takový šmejd jako výše uvedené produkty...teda aspoň podle tvrzení reklamy (re-klama=opakované klamání neboli podvod.😉

        Sice osobně mám zkušenost, že vymačkaný citron a pohyb v lese má vyšší uzdravovací efekt, no ale to asi bude jenom hoax.

  • Hodně špatné rozhodnutí parlamentu Německa . . .  

    Ale v Česku nejsme o moc lepší - povinné očkování proti SARS, 

    způsobené 2019-CoViD, také nařízeno nemáme . . . 

  • Já jsem si nechal píchnout všechny tři dávky a bude-li čtvrtá, nebudu váhat.

    Mnoho let vždy na podzim se nechám očkovat proti chřipce a nevím co je to chřipka.

  • Gorobilypes

    Zatím.Ale v září zase roušky 😁😁

    • goyim

      Ať žije Covidismus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit