Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volové napište si na trnsparent stop bílému rasismu! Jsme tu diskriminováni jen občané slušní a pracující!
  • No přišel sem do železářství pro nějaký železo, říkám hřebíky, ona říká kolik? Já žíkám jaký kolíky žíkám hřebíky, no neřízli byste jí, pak ta kasa fakt byla sama otevřená!!
  • Takže z logiky věci,když je někdo nasranej na to,co tady kofoly předváděj a jde to dát najevo veřejně na ulici,tak je extrémista?To by se to tady mělo tedy jmenovat Česká extrémistiská republika,Navíc my tu těch extrémů máme,od cigošů až po vládu,samej extrém,jestlipak by to v zahraničí uznali jako důvod pro azyl?
  • Nespokojenosti občanů se začíná říkat extremistická akce, ono to hned jinak vypadá.
  • Cigose vypraskat az na hranice a pak poradne nakopnout *12* *16* *10*
  • Článek měl být napsán malinko jinak a jeho titulek měl vypadat takto:" V ČR výrazně narůstá počet Romských extremistických napadení".
    • A ten transparen stop bílému resismu a diskriminaci!
  • a proč nam to sdělujou ? já osobně za to nemůžu, tak proč bych o tom měl číst ve zprávách, za to může politika, která to přehlíží
  • Proč se divit nárůstu zastánců poctivých lidí. To co vidím v TV to přece není extremismus
  • Ve volbách mě bude moc zajímat která strana a jak hodlá řešit cikánskou kriminalitu vůbec otázku přemnožení cikánských parazitů.
    • skoč do mami
      • n a s e r si do huby
      • skoč do anonym p r d e l e
  • Až lidem dojde trpělivost, tak na ty cikánské potkany začnou pogromy a přitom to odnesou i ti co mají konat nekonají. Čím dřív tím lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit