Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zajímavé, za komunistů vše fungovalo jak má. Teď za kapitalismu nefunguje vůbec nic. A ten nový název letiště Ruzyně nemohu ani slyšet!
    • A copak Ti na Vešktňáku vadí ?? Mě spíš nejde na rozum proč si to ten slovak co to vymyslel nezaplatil a neudělal doma v Bratislavě.
      Třeba budou mít v new york taky letisko Babracka Ohavy *1*
    • Všechny lumpy,kteří se podíleli na přejmenování letiště Ruzyně po prolhanci a opilci Havlovi je třeba,s bezbřehou krutostí odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto lumpů.
  • Teď mě zaujala zpráva,že jeden z nejméně schopných předsedů vlády jede s prezidentem na státní zájezd do Číny.Co s tím ovčané uděláme?
  • dosadil Tvrdik do prosperujici firmy, tak jsem se malem vyvratil. Ovsem tehdy nikdo neprotestoval, nikdo se nepodivoval nad tim, ze je mozne odvolat reditele firmy, ktera prinasi zisk, plati dane a netuneluje se. Odborari mlceli, a volici teto strany take a nakonec i zamestnanci drzeli hubu a krok i kdyz bylo jasne, ze se jedna o politicke koryto. Co chcete prosim Vas resit ted? Stavku? Protesty? Kde jste byli, kdyz CSSD udelalo takovou svinarnu? Dnes Vam zbyva uz jen snad to CSSD volit znovu, protoze Vam mozna slibi vyssi davky v nezamestnanosti.
  • Ach jo. Vládní zločinci nechápou jednoduchou rovnici - bez práce nejsou
    peníze a bez peněz se nedá žít. Ti slušnější budou živořit. Ti co nemají zábrany
    začnou okrádat druhé. Hlavně když pozorují že panstvo které jim káže chudobu
    zatímco samo se v majetcích může koupat.
    Panstvo které jim káže starejte se každý sám o sebe ač oni žijí jen z cucání státních peněz.
    • Straníky všech stran,které se po komunistech prolhaly k moci a Česko dotlačiyi na pokraj státního bankrotu je třeba ,co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
  • Letušky Babiš vás zaměstná ve svých drůbežárnách musíte být kreativní.
  • Ať žije Jarda Tvrdík řečený Tryskáč !
  • Pan Tvrdík takové problémy jako zaměstnanci ČSA, kterým hrozí propuštění určitě nemá. Ani pan Špidla.
  • Další podnik určený k likvidaci.Již mi to připadá za pomstu likvidace Rakousko - Uherska a odsun Sudetských Němců a Rakušanů.Mám -li být upřímný tak Němci i Rakušané jsou mi lepší, než co se sem cpe z Asie a Východu.Co s tím uděláme nebo budeme řešit další Mnichov.Bez armády to opravdu nepůjde,ale kde jí vzít.To byla plánovaná destrukce státu.Havle a chátro děkujeme.
    • no kdo ví jak jásali když se to prodalo Korejcům... stejnej postup jakko u ostatních českých výrob,,, Co chtěli a vítali - ať maji.
  • ANO obsadí post primátora Prahy, kandidátkou slovenská babišova loutka bez názoru a rozumu KrnáčováJedinou kandidátkou na primátorku Prahy je Slovenka a Babišova loutka, jako i agentka NWO Adriana Krnáčová, která byla führerkou Hnutí ANO ve volbách do pražského zastupitelstva.
    Tato 54letá „žena“ z Bratislavy vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Komenského. Mimo jiné byla ředitelkou Sorosova centra pro současné umění v Bratislavě, výkonnou ředitelkou české pobočky Transparency International a od března náměstkyní ministra vnitra. Nádherný životopis proamerické agentky v žoldu Nového světového pořádku.

    http://www.stalo-se.cz/?p=21921
  • Držím stávkujícím palce, protože vím, že za likvidací ČSA stojí Kalousek.
    • ČSA začal Špidla ,když tam dosadil Tvrdíka ten zmetek hospodařil od pěti k nule. Sociální demokrad ve dne v noci krad, tak jako všichni demokrati.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit