Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja osobně preferuji tuto kartářku z Prahy - Katářka Sandra

    KartarkaSandra.cz

  • Trojka lhářů na scéně. Odhaduji, že to získá AB.

  • josef.chmela

    Z filmu Tři hlapi v chalupě cituji: "Všechny síly na komposty". Z výzvy pětišmejdů: "Všechny síly proti Babišovi".

    Pětišmejdi se ho bojí, právě proto ho budu volit.

  • Tady je zase "moudrostí" od "burešo-řiťo-lezců".

    • Gorobilypes

      Pláč ti sluší

  • "Senátor Marek Hilšer hned v úvodu opustil dnešní debatu pětice prezidentských kandidátů na televizi Nova. Kritizoval přitom nerovný přístup k uchazečům o funkci hlavy státu, když trojice nejúspěšnějších kandidátů podle průzkumů bude od 20:00 ve stejné televizi diskutovat zvlášť".


    Naprosto souhlasím. Předvolební výzkumy by měly být zakázány, aby šel každý kandidát k volbám (nebo i k TV diskuzím) naprosto rovný s ostatními. Máme tajné volby, voliči mohou poslouchat informace o kandidátech a jejich debaty a není absolutně žádný důvod, aby se neustále předčasně "zkoumalo", jak by lidé volili.

    Sazka taky neuveřejňuje čísla, která by byla tažena den před oficiálním tahem

  • Kontráše opět podotýkám kdo byl tenkrát na vojně mi dá za pravdu byli horší jak STB a ještě předsedu jisté partaje nikdy volit nebudu, dodnes mi naskakuje husí kůže když jdu kolem jejich bývalého stanoviště v pohraničí kde vyšetřovali chudáky kteří se chtěli dostat na západ .

    On se nepřihlásil do partaje jako obyčejný občan byl dokonce jejich předsedou a jemu umetal cestičky jeho otec také vysoký činovník strany a také kontráš v Táboře minulého režimu.

     To už může klidně kandidovat bývalý masový vrah a měl by méně prohřešků zejména pokud se morálky týče než Pávek.

    Vzpomněl jsem si v této souvislosti na slova Karla Kryla kdy zpívá "Vrah o morálce káže.....".

    • Gorobilypes

      Nebýt sametu je tam do dnes

    • vanhorne

      Kontráše, byli kdo?

    • Přesně tak. K revoluci došlo bez jeho zásluhy a předpokládám, že i proti jeho vůli. On se jako mnoho komoušů a StBáků prostě přizpůsobilo nové situaci, protože jim nic jiného nezbývalo a teď by za to měli být chváleni?

      Lidé se opravdu pomátli

  • asi už jsem drobet starší a unaven , je s podivem že celá zeměkoule trpí nedostatkem skutečných lídrů  na prezidenty či premiéry . Když koukám u nás tak to bude zase bud Bureš či ostatní neBureš . Bohužel .😎

    • Pane martinko, oni by se našli, i u nás. Jenže by neměli šanci uspět, když za nimi nestojí velké peníze a loutkovodiči v pozadí. Ještě nevím, jestli půjdu volit, když ten jediný z nich, kterému bych - sice s určitými výhradami, ale přece jen - byl ochoten dát svůj hlas, nemá šanci dostat se do druhého kola. Bohužel. 😐

      • tož musí člověk začít volit srdcem i rozumem , ale byli kandidáti kteří jsou mi sympatičtější a jiní ne , nakonec se musím rozhodnout mezi dvěma , tak to je 😎

    • Ze všech kandidátů je A.Babiš nejvzdělanější (hovoří plyně anglicky,francouzky a německy),dokázal vybudovat největší

      potravinářský kombinát a úspěšně si vedl jako premier.

      Navíc veškeré své příjmy ze státních funkcí (premier,poslanec)

      věnuje na charitu.

      Například Pavel,ten umí akorát rozebrat samopal a plnit rozkazy,což je dost nebezpečné.

      • Ta inteligence Bureše se projevila na návštěvě školy v Praze 4! Plácá stejně jako ten hnědý blb ve třicátých letech. Ten dokázal blbnout hlavu těm méně chápavým. Ať jim vysvětlí jak se dostal k Lovochemii v devadesátých letech?!

      • vanhorne

        Kdysi se rikalo, cim vetsi inteligent, tim vetsi zmetek. Mozna, ze je v tom kousek pravdy. Pokriveny character, zadna universita ani znalost cizich jazyku nenarovna a v nekterych pripadech jeste vice pokrivi. Pro Buresuv character, mluvi ty jeho caste lzi a opakovana sebechvala, co je zac. "Ja jsem nejlepsi krizovy manager a cim vetsi krize, tim jsem vykonnejsi". V rozhovoru pro Der Spiegel, Bures pripomnel, ze on je clovek vysokeho moralniho characteru a na potvrzeni toho dodal, "Nelzu ani nekradu".  Takovych a podobnych nehoraznosti je k dohledani vice. Ale jak se rika, sebechvala smrdi! Estebacky demagog, ktery i vylozeny neuspech dovede vymluvit a omluvit, a prodat jako uspech. Po tom co sedelo na Hrade pred nim, usedne tam zase jenom to, co si narod zaslouzi.

         "Every nation gets the government it deserves."Joseph de Maistre (1753 – 1821). Kazdy narod ma vladu jakou si zaslouzi. Koblihar a sedmilhar na Hrad. 🙃

      • No jo - a myslíš, že by v těch cizích jazycích dokázal vyjmenovat planety...?

        Znalost cizího jazyka nezaručuje kvalitního člověka...

        Což koblihář 100% není...

        • vanhorne

          On ty planety dokaze nejen vyjmenovat, ale i objevovat. Objevil prece nedavno novou planetku, kterou pojmenoval 'Slunce' a tim ziskal Copernicus Award.😉

      • Bureš vybudoval... Bureš především nakrad. Tak vznikl jeho majetek.

        • 👏👍🛴...

  • Redaktoři televize, zejména přihlouplá paní Zlámalová by si měli odpustit IDIOTSKÉ KOMENTÁŘE a nechat víc mluvit jednotlivé kandidáty. Její odhalování vlastní blbosti a naprosté nepochopení, o čem kandidáti mluví, bylo skutečně nechutné.

  • Dobře udělal. Názorně předvedl jak jsou někteří upřednostňováni a jini opojíněni. 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit