Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Kdysi mě zaujala práce v zahraničí a šel pracovat do Polska. Od té doby jsem tady prakticky bez přestávky. Nemůžu říct, že by stoprocent Poláků chtělo zůstat v EU, na druhou stranu tu nejsou ani nějaké polexit polemiky nebo snahy. Asi bych to připodobnil k České republice. Tam Okamura taky vyhrožuje, ale ve finále všichni vědí, že k tomu z jeho iniciativy nikdy nedojde. ;-) 

  • KIMCID

    Jeden šamšula nemluví za celé Polsko.

    • Copak ze nemluvi. Predstav si mysliteli , ze by jsi mu ty moudra psal do novin . Ovsem zase , Polak by mozna tu tvoji vytribenou cestin nepoznal. 

      • KIMCID

        česky?

        • No taky mam pocit ze jsi tech par tydnu chodil nekam na uceni do misie v Habesi.  Nechapu proc te tam teda nutili ucit se cizi jazyk nejaka cestin . Misto toho jsi se mohl naucit treba chytat zemni krysy a vybirat buraky opicim z hnizd ty lingvisto . 

  • Já jsem EVROPAN a moje vlast je EVROPA.

    Je zde ovšem stále dost takových, kterým se stýská po dobách, kdy jsme byli ČSSRČešskaja sovětskaja socialialističeskaja respublika, jak to četli někteří ve východostepní říši.

    "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

    Je velikou chybou, že se hlásalo "Nejsme jako oni"  a vyznavači "srpu a kladiva" nebyli "odsunuti" do východních stepí.

    • mun.go

      Kontinent Evropa na východě končí pohořím Ural.

    • KIMCID

      Opakuješ se a nudně. Nejen že nás tak nikdo nevyslovoval. Ale ani neumíš správně citáty. Plus to že Nejsme jako oni hlásal vylitý Havel. Tak si jdi poplakat k němu na hrob.


      Jinak čssr jsme byly až od roku 1960 co proti tomu udělali tvoji rodiče?

      • Na citaty je tady nejaky janak / okoun . Ten dokaze ctrl / c ctrl /v o cemkoliv. Naposledy jsem si moc krasne poplakal nad vlozenym navodem na pouziti hajzlpapiru vzor Greta . Tomu nelez do zeli a necituj , nekopiruj , nevkladej !!! 

      • Soudruhu KIMCIDe, osobně jsem to slyšel od jednoho Moskvana, který se mne ptal, jestli je to tak správně.

        Co proti tomu dělali moji rodiče, na to se jich musíš zeptat, nejlépe prostřednictvím kroužku spiritistů.

        • KIMCID

          Výborně tak že je volili :D A potvrzuje to tvé oslovování ostatních slovem soudruhu.  Zklamu tě jsme pro tebe pán.

  • Ten hnus UE se skutecne rozpadne , drive nebo pozdeji. Konkretne Polaci nejdou dopredu , Polaci se dopredu doslova riti . Pochopitelne neni mozne porovnavat sajrajtem zbozim ktere objedna Cech do nemeckeho Kauflandu v cechach. To je jasne sliz na bliti . Tudy cesta nevede. Ovsem v Polsku samotnem je to opravdu uplne jinak. Vcetne spravne orientace na ty svetove perspektivni . 

    • Keťák?A máme tady špínu zdejších stránek. Keťák, překopaný sudeťák z DDR zas dělá chytrého.Jediný zdejší sliz ze kterého je na blití jsi tady TY. Zavedený Hnůj všech hnojů.Promluvil znalec potravin. Jo ale něco jiného je vymetat popelnice, jak to máš zavedeno ty. Něco jiného je nakupovat v regálech. Z tebe mluví praxe popelnicového labužníka.Tak zas vem starý kočárek a mazej na výpravu za čerstvou stravou!

      • Dědku už tebe nepotřebuju tak neotravuj. Jediná škoda ze jsi ještě závistí nechcipl ale doufám ze se tak brzy stane. Hned bude na světě čištější luft. 

    • A bylo by snad správné, abychom se opět stali gubernií CCCP? Tentokrát by nás asi opravdu "přestěhovali" na Sibiř, jak tím vyhrožoval tovariš Breženěv.

      • KIMCID

        Plácáš nesmysly. Bylo by dobré abychom byly hlavně samostatný stát co sám o sobě rozhoduje.

        • .......  dobré abychom byly hlavně samostatný ......

          ja vim sumaku kicinko , to ne ty , to tvuj zazracnej telefon vid ? Tipuju te tak na 4 tridu  dokoncenou v 18 letech na sestej pokus vid ty spysovately ?  

          • KIMCID

            hele co používat diakritiku tu snad už umíš ty 3 třído :D

            • To bych musel prepinat klavesnici , ale za to mi ty fakt nestojis. Bezne cesky nepisi . Ovsem jak s potesenim zjistuji , presto cestinu stale ovladam lepe nez ty . Zase na druhou stranu. Radovat se treba z toho ze jsem predbehl   beznoheho ?? Takze takove smisene pocity . 

              Jo a mimochodem. Diakritika a y / i jsou dve ruzne veci. Hacek carek se lehce domysli , moc jazyku je tedy nepouziva . Ovsem gramatika a ta rozdilna pismena je uz jinej level , jak rikaji u vas v Cechach svetaznali. 

        • Bývaly doby, kdy v Evropě existovaly Země Koruny České, které měly velkou váhu. Dnes je  jiná doba, existuje EU, budoucí USE - United States of Europe,

          • KIMCID

            O budoucnosti rozhodnou rozumní ne ty

            • Vyborne hochu. Skoro bez chyby. Jen tecka na konci vety . A carecka by se hodila. Ja vim , to zase ten telefon. Jaka je to znacka prosim pekne ? Ze bych se po nem take mrkl. 

          • mun.go

            A které že země to byly jmenovitě? Právě ty, které dnes už úředně neexistují (i když jejich symboly jsou obsaženy ve velkém/* státním znaku) -  je známo jenom jakési Česko / Czechia.

            ---

            /* Velký státní znak je prakticky jediný historicky správný symbol. Malý státní znak nese pouze jeden atribut. Navíc neznám zemi nebo státní útvar, která by měla dva rozdílné státní znaky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit