Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm.Tak nevím, co si o tobě myslet. Asi to, že vůbec nejsi v obraze.Havel s rudou lůzou dávno spolupracoval a to čile. Proč právě říkal nejsme jako oni? Lidé chtěli zrušit KSČ a málem si vyřvali hlasivky. Ale bohužel - Nejsme jako oni! Byla to jedinečná a jediná příležitost a díky právě Havlovi strana KSČ nezanikla. A co Kryl? Tomu puklo srdce rozčarovaností, kdo se dostal k moci !! Havla velice dobře znal a nejen ON !!! Zničené a spálené svazky STB v bunkrech podkrkonoší ještě v době sametové revoluce, Optej se lidí z Trutnova a okolí, co se dělo na tzv. Hrádeču.Nemusím psát, že je všude přehavlováno a lidé postupně zjišťují, jaká to byla chyba, hochu.
    • komunisti s Havelm neměli proč spolupracovat, byl nikdo i v disentu, to jen později z něj dělala modlu - komunistki by si o něj kolo neopřeli. Jo a Kryl si vážil Gottwalda, jeho píwseň to říká. Někteří lidi věděli ihned, co je Havel zač, jak se o něm začalo psát a do té doby ho znala jen hrstla opilých bratříků
  • Havel byl český největší dobytek XX. století. Nedívím se Slovákům, že po něm házeli vajíčka.
    • Slováci se ještě drželi, když použili jen vajíčka, mohli použít něco ostřejšího, jak tak rád sám CHrchla, humanitárně ho vybombardovat v Praze i na Hrádečku. - šmejda jednoho . Byl to ožrala úplatný jako ožrala úplatný Jelcin. a humatinárně humanista bombarďák vybombardoval Srbsko - ovšem lidsko -. právně a tutíž správně s USSá NATO a s bombami bohacenými o radioaktivitu.
  • Rudá lůzo, nezapomínej, že právě V. Havel hlásal heslo "nejsme jako oni". V opačném případě bys poprávu skončila na kandelábrech. Tak si toho važ. Ale filosoficky vyjádřeno každého čeká Nejvyšší Soud neboli Nejvyšší Spravedlnost, vaším jazykem řečeno na každou sv.ni se vaří voda. Můžete se tomu smát, ale byli jiní, kdo se taky smáli a pak jim zmrzl smích na rtech...
    • a nebyli,
      zatímco "oni" majetel zlodějských boháčů dali do veřejné služby, Havel a jeho družina co podvodně nerestituovali - i když prý nechtěli, kdopak za ně tu žádost asi psal - to rozkradli či rozkrást nechali,
      Takže fakt, nebyli jako" oni" po "nich" zůstal stát bez dluhů se značným majetkem, spousta bytů, škol a školek pro řadové občany, po jeho partě pak země zadlužená až po uši, domy pro zbohatlíky - a prázné- zbohatlíci došli a zbytek rozkraden *1* *1* *1*
    • My jsme nestraníci a i za totáče jsme byli, blbe tečko - Hmm,

      , takže kdo by končil na těch kandelábrech? A Havel byl s nimi jedna ručka . Komupak prodal tu svojí Lucernu - z Chemapolu gen. řediteli? Tak drž pysk, byl placen ze všech stran, zprava i zleva. Prachy on miloval a nesmrděly mu žádné. A nena-írej a nez-sírej.
    • to Hmm:
      Nikdy nikomu nevyhrožuj, protože nevíš, jak sám dopadneš.

      Ty elito (jelito) národa.
      • Ano, také mne čeká Nejvyšší Spravedlnost. A jelikož si to uvědomuji, snažím se chovat tak, abych potom obstál.
        • já také tak. Jsem věčící. Aspoň v něčem máme stejný pohled na svoji budoucnost.
    • zdechni idiote a žvásty starýho Veškrny si vem do pekla s sebou
      • Správně, pošli toho skurvyzjeba tečku do pr...le a pak do pekel, už zanedlouho se bude opíkat v pekle!! *16*
  • havel zaprodal republiku,byla to špína
  • Zbytečně se rozčilujete, Havel ani nebyl prezident, byl jen vykonavatel všeho co mu západ diktoval, byl jen loutkou v rukou zahraničního kapitálu, to dnes už každý ví.
    • Amerečan CHomský to potvrdil. - loutka za prachy USSá CIA: - ubožák. A nejen on.
  • Pokud existuje Bůh, a já věřím, že existuje, pak my češi,jsme jej museli pořádně něčím n@sr@t,když stvořil takové monstrózní howado jako byl chrchla veškrna...... *11* *11* *11*
  • aspoň budou mít gruzínští pejskové kam chodit čůrat
    • A ožralí Gruzínci kam blít. , na nic jiného to nebude.
  • Já viděl v parku LAHVIČKU V.Havla......to je více ilustrující,co to byl za prochlastanej,uchrchlanej žok plný hraného divadla....hlupáci mu věřili,lidé mouří věděli hned, co je to skřeta nebezpéčného.....
    • ten moudrý jste jakože Vy?
  • Já bych měl námět na pastiku pro VH.- CHRCHEL v nad životní velikosti.....
    zm.rdovi sekyru do zad..... byl císař všech šmejdů a aušusů!
  • Skleněné srdce - tak to si zase namastí kapsu po celém světě havloid Šípek z daní ovcí celého světa - tak se to dělá, milé ovce.
    • Nejprve havloid Šípek prznil za naše daně Pražský Hrad s chrchlou Havlem a po jeho smrti staví pomníčky z daní ovčanů celého světa - dojič kapitalismu v akci.

      Není nad ten hnus, co připlácal zcela zbytečně na Hradě, ovšem za velké peníze nás všech . "Slavný" jako Plečnik. To by jeden zvracel. Zbourat a dát k náhradě Šípkovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit