Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se dneska po přečtení tohoto článku se cítím divně, připadám si nedoceněn a nerespektován plně svým okolím.... naštívím samku s quérama a půjdu postříle pár lidí co se mi nelíbí aby se ulevilo mé ctěné dušičce ve jménu čehokoliv... výborně páni odborníci a z toho vyplývá přijměte je s otevřenou náručí chudiky. *13*
  • Chudáčci malí, to se máme teda sami upálit? To se mám rozbrečet? Pokud někdo má myšlenky jako oni, tak nepatří mezi živé. Umí jen napadat a zabíjet lidi beze zbraní a brát si na sebe právo rozhodování o jejich životě. Jsou to spíše srabi a ne oběti společnosti. Maximálně to jsou oběti bankéřů a jiných nenažranců co chtěli v jejich zemích nastolit jejich zřízení a poroučet jim. Dokud měli svoje vládce, tak byl klid. Za toto vše můžeme poděkovat nenažrancům z USA a Bruselu, kteří jsou spíše hlupáci, protože ani neví co způsobily! Nato, to je jen banda hlupáků! Lidé už dva roky křičí a teprve po dvou letech přišlo Nato, že se musí bránit hranice! Opravdu bleskurychlé uvažování se zpožděním dvou let! A to jsou zajisté královsky placeni. Prostě se ukázalo že Nato je NANIC, zbytečné a drahé za slanou vodu !!!!!!!
  • Probůh, který zloděj kdy přiznal, že je zlodějem, tak akorát, že to ukradl. Proč by islamisté - lidské zrůdy, vraždící lidi jako zvířata i hůř - měli mít pocit vrahů a viny. Podle mne tím, co a jak dělají, jsou největšími lidskými devianty jaké může příroda stvořit. Nikdo nikomu nedal právo vzít život druhému, jak to dělají oni. Jsou to lidské zrůdy a je škoda jim nechat dýchat i jenom vzduch. Kruté hodnocení, ale podle mne pravdivé.
    • Jenže, kdo je do té paranoi dostal. Bankéři Made in EUUSA a jejich dodokratický pohled na svět. Těm ať se mstí!
  • To jsou fakt chudáci...........

    http://www.zvedavec.org/komentare/2016/02/6775-kod-291-svedska-policie-ututlava-tisice-zlocinu-spachanych-uprchliky.htm
  • De bill Semjon Gáyínek už zase mele z cesty, a co byste asi chtěli po starým teplým pračurákovi???
    • Ty seš vůůůl, simone. *15* *15*
  • Vražedkyně Hepnarová se taky považovala za oběť společnosti a za trest najela s náklaďákem do lidí na zastávce. Dostala trest smrti. To jako máme litovat ty zmr.y? Mě to vůbec nezajímá, za co se považují, to si má ošetřit společnost, která si je do země dotáhla. To je teda pěkná ostuda, SSáci, prdlitové a jiní všechno po.erou a my se máme nimrat v jejich h.vně?!! Na to se můžu akorát tak vys.at. Blééé!!! *11* *12* *11* *16*
  • Evidentně tohle neřeší. A mě to ani nezajímá. Terorista je a bude jen terorista. Každý člověk, který má nějaká osobní problémy je může v naší civilizaci řešit s odborníky. Takže...buď zajde k psychologovi, nebo se nechá najmout nějakými teroristickými vypatlanci, jejichž rétorika je a byla stejná, a je na něm, zda tak jednoduchou rovnici o jedné neznámé rozklíčuje, nebo ne. Potom už není proč se s takovým vybavovat. Já nepotřeboval ani jednoho takového "poradce", ale zato jsem se vzdělával a celý život pracoval. Na hlouposti tohoto "fenoménu" jsem neměl kdy, ani proč. Navíc, a to zdůrazňuji, protože to u nich hraje obrovskou roli, jako normálně myslící bytost a ne náboženstvím ovlivněný jedinec.*6* To je ale na každém státě, jak se staví k náboženství jako takovému, na těch muslimech je vidět, že tohle je zásadní problém, prostě mají vymyté mozky. Proto v Evropě islám nemá místo. Kdo jej bude prosazovat vyvolá občanskou válku. A to si dobře zapamatujte. *16* *16* *16*
  • Pro boha co je to za sondu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit