Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ať dajíí policajti studentíkům na budku a bude kklid. Amerika zase zasahuje, dělá jen bordel ve světě.
 • přesně o tom jsem psal v týdnu,už chybí jen několik těch,jakože,policií zastřelených hrdinů a USSA scénář pokračuje, pořád stejný. A pak že vysokoškoláci a IQ, houby,lehce zmanipulovatelní blbečci jako všude jinde
 • My ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy, plné štiplavého kouře z hořících černých skládek a odporně páchnoucích, jedovatých ropných lagun bychom rádi za celý sever Moravy poradili čínské policii aby zasáhla pokud je čas. Pokud se ozbrojené složky budou chovat zbaběle jako u nás na Národní třídě nebo na Majdanu na Ukrajině, tak se za 20 let dočkají leda vytunelované země a statisíců nezaměstnaných. Náš štajger vždycky říkal:"kurňa syncy mě se zdá, že opravdická silikóza se začne tehdy až už nemáte síly ani zvednuť krygel anebo zapnut komp...". A měl synek jako vždy absolutní recht...!
 • na to množství Číňanů je to jen zanedbatelný počet křiklounů. Měli by se jet podívat např. k nám , jak vůbec demokracie vypadá. A zjistili by, že je to ještě větší totalita než za komouše.
 • se muslimskej debiiil ty debiiiile!!!!!!!
 • nedomrrrdaaaa hok konk ty piiico jak tam domrrdaaa revoluci ty piiiico heeeee(!!!! a proste to to vodpaalii na mesiiic dommrrdaaam ti hok kong na mesiic""!!!!! bud se naplali!!!! jen co skoci na tramejovou zastávku bude cumet jak hok kong ty piiiico to se posralaa koza v hon koku ty puiiiico heeee????!!!!
 • Honkog nikdy neměl volby, vždy byl guvernér jmenován z Londýna i ti ostatní, až poté, kdy bylo stanoveno datum připojení k Číně a ukončení okupace najednou byly volby zavedeny , ale ten guvernér se jmenoval z Londýna ještě tři roky před předáním Číně. Takže o co jde? jde to jako po celou dobu, kdy byl kolonií
 • no to doufejme, protože kdyby prchali Číňané z Číny, bylo by nám ouvej
 • Opět jenom tisíce ze SEDMI MILIONŮ.... to je jako sotva tisícovka pražáků. Kalousek a Duka k tomu tehdy řekli něco jako "hlouček loosy".... Prostě zajímavá netransparentní, skupinka, nejspíše placená hongkongským organisovaným zločinem, který chce do vedení dosadit svoje lidi.
 • Pokud někdo porušuje zákon, měl by být za to potrestán. V tomto případě zastřelením. Všem je jasné odkud vítr fouká. Přeji policistům hodně dobrých zásahů. Jinak negrostán zničí celý svět!
 • Tady cancy z Ameriky asi moc nepomůžou.
 • Je to přece jen Čína, takže jednoduše - budou rozehnáni a organizátoři utřou :-) Tady se barevně revoltovat nebude... *1*
 • zřejmě přijde demokratický zásah policejních složek po vzoru Occupy Wall Street *3*
 • Pan Vincourek, rádoby redaktor z Tiscali, je zřejmě geniální. Ví, co se stane dopředu........Dle mého, je spíše genitální.
 • Co je barevná revoluce !!?? Tedy jak probíhá Blitzrevoluce. Pokaždé na začátku pokojně protestuje malá skupinka lidí, často studentů. Něco obsadí, něco zapálí, pak přijede policie, protestující se odmítají stáhnout, policie zakročí, hnutí má své první utlačené, oběti. Najednou se na scéně objevuje velmi dobře organizované hnutí, které je logisticky a finančně zajištěno a má velkou mediální podporu západních novinářů. Už se neprotestuje jen za "nějakou" změnu, ale za odstoupení vládce, vlády, parlamentu. Kompromisy se nepřijímají. Většinou bývá výsledkem rozvrácená země pod vládou západu . Jak to dopadne tentokrát ??
 • Nedělejte z toho senzaci pánové z Tiscali!

  Tzv. demokratické ( zločinecké) režimy také běžně zasahují proti všem odpůrcům.
  I oni používají na rozhánění lidí plyn a obušky.
  Žumpa ČT nám ukazuje jak zlá VB v roce 89 mlátí lidi. To však dělá každá vláda.

  Stávkující lid Španělska byl pod hrozbou střelných armádních zbraní nucen vrátit se zpět do práce na letištích. Čímž bylo porušeno jejich právo na stávku.
  Pokud mě někdo nutí pracovat - prodávat své ruce ale dává mě málo peněz je to vykořistování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit