Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šestý byl potrestán třemi lety, protože byl v době útoku nezletilý, tak mel dostat jeste k poprave WXH lamani kolem
  • Vzhůru k světlým zítřkům a kozím výstřikům,hurá,hurá,hurá.
    Rudý oř Pegas povstane z popela a zavládne mír a solidarita jako za časů tatíčka Gotwalda,jsem hrdý bolševik a už to nehodlám skrývat,ani svoji orientaci.....jsem na kluky a na kozy a všichni mi to můžete udělat,moje prcinka už zažila středověk.
    • kozomrde zloději nicků,ty jsi mile překvapil *14*
  • Dejte vědět, vážená redakce, až bude a kde na youtube NECENZUROVANÝ záznam z popravy té verbeže. Vidět Kumary houpat se na šibenici a tančit morrise bylo oblíbenou londýnskou kratochvílí...
  • Konečně o tři cikány na světě méně. Jen tak dál.
  • český národ je znásilňován 24 let a ještě nikoho ani neodsoudili!
    • A vy jste toho znásilňovacího koko-x-tu hlava. I když ani tento nástroj by něco tak tupého jako vy rozhodně za hlavu nechtěl. Pokud hledáte znásilňovače tohoto národa hledejte ho mezi komoušskými bestiemi v letech 1948-1989 a v současné době v rudooranžové vepřové tlamě sedící na pražském hradě.
      • Ono to začalo už v r. 1945: s rudou armádou přitáhli v CCCP vycvičené české rudé bestie. K nim se přidali bývalí konfidenti Gestapa. Nejdřív terorizovali, vyháněli a vraždili německy mluvící Čechoslováky a pak se vrhli na ty ostatní. A dokonce se vraždili mezi sebou (Slánský a spol.).
        • právě naopak,dokud tu byla rudá armáda,byl tu řád a lid měl co jíst
          • Potraviny a ošacení nám po válce dodávala UNRA = The United Nations Relief and Rehabilitation Administration.
            Rusáci loupili náramkové hodinky ("davaj, davaj časy"), kradli jízdní kola a znásilňovali ("davaj pizdu za osvobožděnije"), čtyři rudoarmějdi ženskou podrželi a pátý se udělal a pak se vystřídali.
      • Takže váš patron není sv. Jan z Nepomuku, ale sv. Jan z Nerozumu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit