Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Moc silných slov, která nic nestojí.
  V podstatě je to všechno výsledek iluzí a opojení SNY - ILUZEMI a vůbec silnými slovy
  A mazanosti zasvěcených - vždyť si to vezměte jak to je!
  Teď když už není z čeho brát tak to leze ven, ale před deseti lety to nevadilo?
  Velebí se vznešené ideály anebo spílá bolševikům /po 20 letech!/ či komu právě teď a ejhle:
  Janoušek - pingl, Krejčíř - vekslák, Mrázek - vekslák a ti chamtivci v každém městě a okrese, kteří "si pomohli". VÍTĚZOVÉ!! DOBRODINCI!!
  Kdo nám fakticky vládne? Čí ideologie zvítězila?
  Tak komu jsi to národe vycinkal cestu? Dělnému lidu určitě ne!
  Tak se chyťme za nos všichni.
 • Nejvíc mně na tom fascinuje,že už týden řešej,jak mohly nahrávky uniknout,ale nikdo neřeší,co na nich je.Inu židobolševická strana a vláda si do toho přece nenechá kecat.
 • No já myslím že už se to ukázalo. Neměl náhodou skončit na záchytce /vč. odběru krve a zkoušky na drogy/ a v poutech /když utíkal/? *5* *5* *5*
 • Priblblej narod=polofasisticka vlada.Nic jinyho si obcane teto opvrzenihodne zeme nezaslouzi!STYDTE SE VOLICI!!!
  Rika se,ze jsme smetiste Evropy-neni to nahodou pravda? *12*
 • Jaké lumpy si obyčejný český blb většinově dvaadvacet roků volí,tak takoví tu vládnou.Je třeba počkat,až obyčejný český blb z hladu zázračně zmoudří a sežene si okovanou násadu od krumpáče,ze kterou bude doma řádně cvičit.To proto,až jej národ zavolá do ulic,už měl v rukou,ten správný revoluční švuňk.
 • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení těmi nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
 • Nejel ožralej určitě poprvé. Tak chutná moc. Pak si myslí, že si může dělat co chce a je nad zákon. Prošetřit kdo volal vyšetřovateli aby ho pustil, zavřít vyšetřovatele i toho kdo volal, i toho řidiče co ho odvázel a jel suverenně přes stopku a ohrozil dalšího řidiče. Pachatele do vazby ihned, aby nemohl ovlivňovat svědky. To je pohádka co? *11*
 • Teď se ukáže jak si naši TI NAHOŘE ,představují demokracii.Nebo jak se zhodnotí jejich proklamovaná hesla PADNI ,KOMU PADNI.
 • Je vidět jak ODS s jejich poskoky a mafiány opovrhují ústavou a dělají si co chtějí. Hrabou do svých kapes a nám chtějí něco rozkazovat, brát nás pod krkem a dusit chudobou. Podvodem se dostat k moci, jelikož oblbli lidi s novými stranami, se kterými pak udělali pakt po volbách. ČSSD chce využít situace a dostat se k moci. Odboráři zas chtějí více od někud, kde nic není.
  Opravdu to všichni myslí se státem a obyvateli dobře. Jestli tohle už nenakopne vyznavače různých stran, tak si pak zasloužíme to co máme. Tady se radši pomáhá všem možným cizincům a flákačům, než slušným občanům. Holešovská výzvo povstaň. *16*
 • Než se doléčí poškozená, tak se dozvíme, že do vozovky vstoupila, když již pro chodce svítila červená, čili tam neměla co dělat a nakonec jí přijde faktura za léčení od VZP, předvolání na policii k došetření poníčení vozidla pana lobisty. Advokáti s glejtem z Plzně zařídí vše, čeho je třeba.
  Vidím to na velkou zakázku u fy Kalaschnikov a začít konečně dělat pořádek.
 • Oni ho klidně pustí a vědí,že má jen na jednom účtu v zahraničí 2 miliardy!To je jako když ho vybídnou ať zdrhne!
 • Když se jedná o bývalého číšníka,který jezdí s 2 promilema středem Prahy,tak to už je nejvyšší stádium lobbisty - mafián!Ale nebojte se,vrchní zametač mu nedá ublížit!
 • Lidi, kde to vlastně jsme?? Tyc sedí ve vězení za to, že změnil panáčky na semaforech, další člověk přimaluje politikům rohy a hrozí mu za to vazba, a tenhle parchant řídí nalitej, přizabije ženskou a z policie ho pustí opatrně zadním vchodem, aby se vyhnul novinářům....
 • Kašpárka a Mazánka, okamžitě zbavit všech funkcí!!! Nastěhovat mezi ty nejhorší cikány. S těmi si budou rozumět. Zloděj jako zloděj.
 • Mam obavy,že se z toho zase hajzlík dostane.Takových už tady bylo,někdo vlivný zvedl telefon a bylo to dáno k ledu,případně se ztratily důkazy.Zajímavé je,že se v tom pořád točí ta zločinecká organizace ODS.Obyčejnému občanovi pouze zbude držet hubu,krok a platit a platit!. *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
 • Může mi někdo vysvětlit , co znamená slovo lobbista ? Já to chápu tak , že je to člověk , který se snaží za úplatu nebo nějaké protislužby získat výhody pro sebe nebo určitou skupinu lidí , které zastupuje. Pak se ale jedná o korupci naším právním systémem dovolenou . Proti jaké korupci chce tedy tato vláda bojovat , když její základy jsou zakotveny už v našem právním systému ?!
 • ...hmmm, tak s.Nečas si promluví s Bémem, jako si promluvil s Bártou...ten mu dal čestné slovo, že není gauner a s. Nečas ho za to pochválil...teď si s.Nečas promluví s blbečkem Bémem-kotětem o mrtvém koni, oba si u toho zapláčí a za to si vyváží mindráky tím, že vezmou u huby národ a vlast o to více...
  Blbeček Nečas mně připadá, že už ani neví kde žije a komu vlastně vládne???...politicky zblblá figura, která se hodí asi tak do carsko-bolševického scénáře Gogolova Revizora...dle mého názoru...Proč to gauner Nečas nepostoupí kriminálce???...dle mého názoru....
 • Kdo to je - serioznější část voličů ODS ?? Takový protimluv
 • Nevěřím ve spravedlnost v tomto prohnilém státě.Jak Janoušek tak i ten dobytek Bém trestu a jakémukoliv podezření uniknou.Tyto nitky jsou spojeny z hradem.Víme nyní proč jsou všechný radnice obsazeny těmito modrými gaunery a mají převahu při jakémkoliv rozhodování.Již víme kdo o obsazení magistrátů rozhodoval ve volbách.Je mi jasné jak tito gauneři se svou převahou válcují opozici a odmítají jakékoliv návrhy a změny jak v parlamentu tak i na radnicích.Nebude se divit až se najde nějaký dobrovolník a začne tyto gaunery střílet..Myslím že se jich najde hodně.
 • Vozím sebou bouchačku, kdyby se mi něco podobného přihodilo, tak takové prase bych zastřelil. *12* *12* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit