Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak, když se údajný profesionál chová neprofesionálně. 

    Ještě, že jsou poctivé francouzské plechy. 

    Další hračky za miliardy pro armádu a pomahače a chrániče - bude veselo😛

    Technika stále lepší, lidé stále horší - to prostě smrdí průšvihem. 

    • Já téhle legendě prostě nevěřím. Vyjmout zásobník ze zbraně, zkušebním natažením dojde k vyhození náboje z hlavně a navrch ještě optická kontrola a nakonec tzv. rána jistoty, to není nic složitého. ZP a zbraň mám už cca 20 let a nikdy jsem nějaký náhodný výstřel nezažil.


      • Ano. Je to tak nádherně jednoduché. Nicméně v ZVS mě strážný při směně (vybíjení před vstupem do strážnice) málem postřelil přesně při tomto jednoduchém úkonu.

      • KIMCID

        Přesně.Vidim a mám to stejně

  • A netrefil - že Ááňó - obrovská škoda.

    M.j.: na co má ta ...... ochranku? Copak by ta ..... ukňouraná úcelková kampáááň stála komukoliv byť i jen za pár facek. Že Áááňńo Bureši.

    • KIMCID

      fackovat umí jen Kalousek a Macek :D

      • Macek navíc jako správný statečný gentleman zezadu.

        • Pan doktor Macek na to MUDr. Ratha upozornil od mikrofonu, kde pan vicepremiér za ODS Miroslav Macek, co diskusi moderoval - a také až po slovech, že si musí vyřídit osobní věc - přistoupil zezadu k dr. Rathovi a uštědřil mu pohlavek. 

          Ten se bránil pěstmi. 

          MUDr. Macek odůvodnil svůj čin urážkou své ženy, jíž se MUDr Rath svým exposée opravdu dotkl! 

          Vystoupení MUDr. Ratha na valné hromadě stomatologů tehdy mělo zahájit "týden neklidu", který inicioval jím založený Lékařský odborový svaz.

          • Udeřit někoho zákeřně zezadu je opravdu něco úplně jiného než k někomu přistoupit zezadu a udeřit. Jasné. Krása řeči.

            A ten kdo útočil byl pan doktor Macek a zbaběle udeřil MUDr. Ratha. Krása řeči.

            Tedy, ne že by si jich pan doktor Rath pár nezasloužil, ale opravdový chlap by si to s ním vyřídil i bez pódia a té trapné komedie. 

            Je hloupé, když se setkají dva narcisové. A mohou to být 10x MUDři. 

            • Přesně.

      • Někteří primitívci nemít pana ex-ministra Ing. Kalouska by si ho museli vymyslet a namalovat, neb se na víc než ubožácké kecy nezmůžou viď že Ááááno KIMCIDKU.

        Nech se pěkně od pana ošetřovatele nakrmit a přebalit a pak nám zde pro zasmání zase vyzvracej nějaké "moudro".

        M.j. - střelec na přeškolení a prověrku z přesnosti střelby - pár kroků a netrefí se - trestuhodné.

        • KIMCID

          Jasně vyvrať že nemám pravdu :-D

          Jinak pokud schvaluješ střelbu na premiéra si zralejší na PČR.

          • Dle vyššího zákona mravního, vražda na zemském škůdci číslo jedna není zločinem.
            • Musíte si dávat velký pozor. Co kdyby Vás někdo považoval za zemského škůdce?

              Jinak upozorňuji na to, že je stále v platnosti trestní řád a návodné řeči k vraždě se nemusí každému líbit. Zvláště, když se hrdě přiznáváte k držení střelné zbraně. Který lékař Vám podepsal lékařské povolení k držení zbraně? Už odevzdal diplom? Nerozezná psychopata?

              I svobodná diskuse by měla mít své mantinely 

              Osobně mi je moc líto, že citát herce Smolíka zneužije kdejaký ....... Nechci porušit pravidla slušné diskuse. . 

              • Reakce na příspěvek:

                Jako agresivní psychopat se tady chováš především ty , troubo. A jestli si myslíš, že mít zbraň je nějaký plezír, tak si piš, že ne. Pokud bych jí nepotřeboval k výkonu povolání, nikdy bych si ji nepořizoval. A pokud nechceš porušovat pravidla slušné diskuse, tak raději mlč, protože jedno slovo od tebe je stejný jako , když někdo napíše třikrát pr del. Jinak máš manýry bolševického udavače, co by furt na někoho posílal policii a nebo rovnou tahal po soudech. Asi se ti stýská po bolševikovi, když jsi mohl udávat sousedy, že nekupují ruďáka a večer ladí Hlas Ameriky, ubožáku.
                • Reakce na příspěvek:

                  Dokonce k výkonu povolání !? To už se nedivím ničemu. Ozbrojený, psychopatický, agresivní? Jinak nějakou diskusi v tomhle tónu si klidně odpustím. Když se dostaneš na úroveň blbce, tak on je tam doma a má výhodu.

                  Je mi líto, že Vaše argumentace poněkud kulhá. Hlavně vzhledem k mému věku. Ale Vaše vzpomínky na tu dobu budou asi autentické. Je mi Vás docela líto. Asi jste to neměl a nemáte v životě jednoduché. 

          • Tady byla nebo je někde řeč o nějakém premiérovi, nebo snad o střelbě na něj???

            Nebuď směšnější než směšný KIMCIDKU, tady je pouze psáno o jakémsi ........ .

            Požádej svého ošetřovatele ať ti to přečte znovu, schválně jestli to pochopíš. Své úvahy o tom kdo co jiný a koho tím myslí si nech pro svoji koblihu co máš nejspíše jke svým chorým pindům místo hlavy.

          • ... spíše na uzavřené oddělení v Bohnicích!

            • Ááááňo áňo správně máte pravdu, ale KIMCIDEK už tam přece dávno je.

              Při posledním dnu otevřených dveří ho tam předváděli jako zvlášť vydařený exponát - cosi jako člověk avšak místo hlavy kobliha.

              • Reakce na příspěvek:

                řeč není o nositeli nicku "KIMCID", ale o nositeli nicku "josef.novak"

                • Reakce na příspěvek:

                  Vidíte pane Janáku, ani tohle nick josef.novak nepochopil. Nic zvláštního. 

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    Taky na něj nereaguji pacientům se nemá odporovat.

  • Samozřejmě že ten pán z ochranky jen tak nevystřelil ,si tipnu :estébácký namachrovanec si půjčil pistoli pak  si ji zkusil natáhnout a buch,troufám si říct že ochranka na palubě má zbraně zajištěné ,nenabité a jen tak nevypálí,bohužel tohle by nám propříště  řekla černá skřínka pokud soudruh zkusí řídit letadlo jako firmu🙂

    • Vaše:"...troufám si říct.." je roztomilé, jinak to nazvat nelze.

    • KIMCID
      Uvidíme
  • josef.chmela

    Tak to dopadá, když jsou všude novodobí odborníci, experti a znalci již po 6 měsících praxe.

  • Clen ochranky spatne miril...

  • Rána jistoty se zkouší do bedny s pískem a ne do podlahy letadla  .Spíš si myslím, že někdo špatně mířil.

    Jinak se mě celá ta legenda, o náhodném výstřelu, jeví jako blbost.

  • Ochranka už neví jak by na sebe upozornila a dostala se více do povědomí lidí ?
  • Na vojně jsme se také učili zacházet se zbraní, jak se musí správně nabíjet a vybíjet. To ten magor zjevně neumí. No ale koho si Bureš vybral nebo spíš koho mu vybrali... 😱

    • Před odchodem do stráže si každý vyfasoval šedesát nábojů do samopalu vzor 58 a zase po příchodu ze stráže musel každý zase odevzdat dozorčímu útvaru předtím nafasované a napáskované náboje do zásobníků po třiceti...Staré zlaté vojenské časy, kdy se radostně vojančilo, jsou definitivně pryč...

      • S tou první částí souhlasím. Ona ta pravidla pro zacházení s municí a se zbraněmi připadala někdy jako zbytečné b.zerování, ale mělo to svůj význam, aby se nestalo to, se právě stalo v tom letadle.

        "Staré zlaté vojenské časy" - no, dokázal bych ten čas využít lépe. I když musím přiznat, že jsem měl vojnu docela přijatelnou a naučil se tam a poznal tam řadu zajímavých a užitečných věcí. Ale především: bylo nám dvacet. 🙂

  • KIMCID

    To už tu bylo za jednoho ministra obrany

    • jojo a taky byl neopatrný člen ochranky🙂doufám že nás nesmažou🙂🙂🙂,v každém případě za svojí zbraň odpovídá majitel či za letadlo v případě Polska kapitán ,ale ono se těžko odporuje a prostřelit plášt letadla tak to řeší ICAO a tam už by Burešovi pohůnci asi tak dobře nelhali.

      • KIMCID

        Ale jo proč ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit