Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • panpravda

    To je k neuvěření jak může bejt takový bio palivo nebezpečný. Nejlíp bude přestat ten sajrajt vyrábět!

  • Naprosto jednoznačně za to může Bill Gates! A nemusí to ani psát Sputnik.  Ale i kdyby se to nějakou náhodou Billovi nepodařilo prokázat, je naprosto jasné, (už dávno před výbuchem), že Bureš, ani jeho zaměstnanci s tím nemají nic, ale opravdu vůbec nic společného...

    • KIMCID

      Jen hňup jako ty,si dělá legraci z neštěstí.

  • Zatracení vrbětičtí agenti. Už toho mám fakt dost. Hned zítra vyhlásím Rusku válku....mám vzduchovku a celou krabičku diabolek....no a pro začátek jdu do sklepa zastavit plyn.....to si Putin za rámeček nedá, až zjistí že jsem dneska vypnul plynové topení......😯

    • Tvé „sdělení“ nemá žádnou relevantnost, neboť po delším sledování tvých projevů, je nutno konstatovat, že tyto jsou zkresleny tvými neznalostmi, osobními komplexy, ideologickými předsudky a dost možná i osobními zájmy. Tudíž tvá sdělení mají toliko hodnotu použitého toaletního papíru a není třeba se jimi dále zabývat.😯

      PS: Putina bys asi nejvíc nas*al, kdybys konečně začal přemýšlet. 

  • Čekám, tak za tři dny na tiskovku, kdy nám zeMAN poví, že jsou dvě verze a přidá se Mařenka, že jich bylo víc.

    • Gorobilypes

      Čekám že jsi hňup

  • Teď je potřeba poslat účet nějakému Burešovi (ne)majiteli Babišfertu. Uvidíme, jak se dlouho potáhne vyšetřování, asi jako Bečva.

    • Gorobilypes

      A co s tím má Bečva?

  • Hamáček má důkazy, že se v ČR včera pohybovali opět Čuk a Gek.

  • mun.go

    Tolik k ekologické výrobě biopaliv. Hexan je hořlavý (bod samovznícení 225°C), výbušný (s dolní mezí výbušnosti 1,1 obj. % ) a při vdechnutí vysokých koncentrací způsobuje nejprve mírnou euforii, následně ospalost s bolestí hlavy a nevolnost.

  • Je zcela zjevné, že za to může Putin. Nejsou sice důkazy, ale to nevadí. Pošlete jim do Ruska zase účet, budou určitě rádi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit