Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No - v podstatě nic...🙂

    Jen si nemohu pomoci  - vadí mi to...

    Stejně tak mi vadí " lidové" vyjadřování některých rádoby " moderátorů"- to mi rve uši...

    Myslím si, že v médiích by se mělo hovořit spisovně...

  • josef.chmela

    Já bych si ho od tebe stejně nevzal, protože bych se bál, že se od tebe nakazím nějakým tím tvojim "demokratickým" virem.

  • josef.chmela

    To je druhotné. Hlavní je, že má pravdu a ty nemáš žádné argumenty.

  • KIMCID

    A co ti je po tom?

  • KIMCIDE - do které třídy ZŠ chodíš...?

    Co věta - to hrubka, nebo jiná chyba...


  • Opičáčku, já mám banány rád a kupuji si je. A pokud vím, tak i opičky mají banány rády a proto jsem Tě zval, až půjdeš kolem, stav se a dostaneš banán. 😀

  • josef.chmela

    Tak si kup banán a nepiš tu neustále ty své, stále stejné, hlouposti.

  • KIMCID

    Je zajímavé že ovce druhé strany ,nebyly schopni porazit oponenta.

  • Opičáčku, za komunismu byly banány pouze na vánoce a to ještě v omezeném množství. Dnes jsou ke koupi po celý rok v jakémkoli množství. 😀

  • Nevím proč sem pisatel plete TGM, to byla skutečně osobnost, které si vážil civilisovaný svět. I dnes stojí jeho spisy za přečtení. Samozřejmě z dnešního pohledu se v lecčems mohl mýlit.

    Pisatel mne ve svém obsáhlém "poučení" napadá, ale nevyvrací mé závěry.

    Opakuji, že  definovat národ a budovat "národní stát" podle jazyka, jím obyvatelé mluví, je nesmysl. Ve Švýcarsku mluví občané čtyřmi jazyky (německy, francouzsky, italsky, rétorománsky) a všichni jsou Švýcaři, v Belgii se mluví francouzsky a vlámsky a všichni jsou Belgičané, ve Velké Británii...

  • Ano, co si ovce zvolily za svůj "symbol", to máme, stačilo jim pár přitroublých rádoby "bonmotů"...

  • KIMCID

    Jaký národ taková hlav států a koukám dle vašeho slovniku na vás to sedí.

  • KIMCID

    Doufám že dostaneš ban

  • KIMCID

    Smrtelné jedovatá látka a on přežije .Tak a teď tu o Karkulce.

  • Nemektej ty bolševická bačkoro, afričana jsi viděl tak akorát v americkym filmu. Zalez pod slamník a sousedy na vsi varuj před blížícími migranty, jo v každé vesnické prdeli je místní připosránek.


  • TheGGG

    strašný to klaun... když někdo potřebuje ze sebe udělat celebritku, tak se "přiotráví" na zakázku "novičokem" a hned je kolem něj velké halo... EU si bude kopat proti rusku, zatímco ji pod nosem vzniká afrikánské ghetto...

  • Naprostý souhlas, i když máme za prezidenta soudem uznaného lháře,  který systematicky se svou bolševickou hradní partou plundruje peníze daňových poplatníků tak bychom mu vyhrožovat oběšením neměli, co jsme si zvolili to máme.

  • Navalnij je v Německu a už tam zůstane, protože i v Rusku je křivé obvinění trestný čin, na rozdíl od ČR, kde můžeš beztrestně vyhrožovat preziedentovi oběšením, pomlouvání a dehonestování hlavy státu je podporováno opozicí. Je tu prostě demokracie, co se jí dřív říkalo cochcárna obecná.


  • Ano, Masaryk byl podleVás "blábolil" a Hitlerův přisluhovač, když prosadil vznik ČSR jako národnostní stát Čechů, Moravanů a Slováků a podílel se na snaze o vznik národa československého a zanedbal při tom 3 miliony německy mluvících československých občanů. Byl to vlastně zločinec, ten Masaryk, podle toho oného, co si říká "Občan". Jenže, Velcí kamarádi, co rozbili Rakousko-Uhersko "a pod vlivem slavjanofilských blábolů z 19.století prohlásili ČSR za jakýsi prý "národní stát" jakéhosi prý "československého národa"spolu s Masarykem a přistrčili mu do státu i ty Němce v pohraničí, se pak před Hitlerem podělali a napravili svou chybu při vytyčování hranice dílů rozbitého Rakousko-Uherska na úkor Československa Mnichovskou dohodu 29. září 1938. A tak nás předhodili Hitlerovi a doufali že, místo na ně, vyrazí na SSSR s cílem získat území Ruska, podle dávného germánského záměru zvaného Drang nach Osten. Hitler po získání šeského pohraniči a odtržení Slovenska, 15.března 1939 obsadil bez boje zbytek ČSR a Němci začali plánovatvystěhování Čechů na Sibiř,až ji dobudou (Heydrich). Z ČSR to měl Hitler kousek přes Rumunsko k hranicím SSSR. Hitler jim ovšem trochu zkřížil plány, protože si všiml, že z Polska, se mu do toho Ruska bude pochodovat velmi podstatně snáz, než přes Podkarpatí a Rumunsko a tak skočil na Polsko a Angličani s Francouzi museli do války proti Německu, Sověti si z východní němci neobsazené části Polska vytvořili nárazník.Během roku 1940 už Německo mělo obsazenéu Dánsko a Norsko, Belgii, Holandsko a Francii.  Německo, po upevnení své moci na západě, pak začalo konečně realizovat plán Brabarosa, moderní podobu Drang nach Osten, 22.června 1941.Tehdy začal Hitlerův konec, který vyústil v jeho definitivní porážku na jaře 1945.

  • Při vší úctě, téhle báchorce na dobrou noc nemůže uvěřit žádný člověk s IQ vyšším než 100 a občas zvažuju že i jedinci lehce pod 100 u toho musí dostávat záchvaty smíchu. 😀 Prostá logika to totiž vylučuje.....i když říšský ministr propagandy tvrdil "stokrát opakovaná lež se stává pravdou" a západní režim se touhle poučkou evidentně řídí od rána do večera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit