Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co na to rusofilní kolaboranti z KSČM a ODS
  • U nas užé ňébúďet gládu. Tovóryšč Půtin skazál čto na Sibíry mnóga masá iz etápy dóby ljedóvej. Mnóga mamutov mi vikopájeme a aslávovať búďeme tovóryšča Půtina.
    • Já to pořád říkám, že Rusko má neomezené zásoby surovin. Pošlete i do KLDR, soudruhu.
      • to je snad jejich morální povinnost, aby se o jídlo podělili z druhou nejvyspělejší ekonomikou na světě. A amíci budou furt hladní!
        • no, američané to dělají jinak, svoje projedli a cizí projídají, Afrika hladoví, ropné společnosti USA si tamtéž mastí kapsy. Není potřeba se dělit o skývu, stačí nekrást cizí bohatství,
  • teda,fuj to je tady sešlost,asi půjdu zvracet,omluva pusince. myslím na poslední straně
    • Rusomil a rudoch v jednom, Tony. Ty zvracet nemusíš, z tebe zvrací jiní.
      • jooo hochu,za to já nemůžu,to ze mě udělalo 25 let ussa demokracie,když jsem byl do 1990 hloupej,byl jse chytrej jako ty,tak promiň
        • a nebyli to lidi v tomto státě, koho si zvolili jako například soudruha Putinovce Klause, pamatujete přeci komoušové, jak jste mu pomohli stát se prezidentem aby mohl škodit a o jeho devadesátých létech ani nemluvě. Jenom přiblblá ovce si myslí, že za všechno můžou ti okolo.
  • tečko, tím jak na mne hloupě reaguješ jen přiznáváš svoji malost a hloupost !!
  • Máš to nedomrlý tečko úplně marné, marné, i kdyby ses po..al pravdu budu mít jen já, budoucnost patří Číně a Rusku, amíci budou jen dělat poskoky Čínanům.
    • To vím dávno z Vumlu, soudruhu. To je zákonitý vývoj.
      • Už teď je Rusko vyspělejší než Antarktida!
        • A proto tam jako nejlepší student prestižního gymnazia, který ve svých šestnácti letech už dávno všechno ví pojedu a radami prispěji.
    • jdeš dnes taky k Semelce? Dnes dává za polívku v sáčku.
      • pro zloděje nicků a hlupáky asi nevaří....
        *1* *1* *1*
      • Jo jdu. Staší ta polévka větnamská?
  • Neměla jsem lehké dětství. Otec alkoholik, matka slaboduchá, strýc mně neustále tahal do kůlny, všelijak osahával a nutil mně, abych si hrála s jeho "oním" a teta se na to dívala. Časem jsem se dostala k sofistikovaným technologiím a pak to takhle vypadá.
    • *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Kašlu tady na vás, za chvilku mám rande se soudružkou Semelovou. Tak, a máte co závidět!
    • Mě taky pozvala. To zas bude kolektivní soudruhu?
      • Vem si sebou stranickou legitimaci něco na příspěvky plus deset korun na CIA.
  • Rusko a KLDR jsou ekonomicky nejsilnější státy na světě, ale jejich státníci to tají, aby jim USA nezáviděli.
    • to je teda tajná zpráva, ale dobře to maskují, všude samé hovn@.
  • a co na to kolaboranti z KSČM, zase to udělali imperialisti nebo Mosad?
    • alino, tys změnila nick, bravo
  • Za vším jsou pro Putinomilce Američani, zase prý nasadili mandelinky bramborové.
    • nerad se opakuji ale hromady mandelinek pamatuji,když mi bylo asi 9 roků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit