Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase klamavé informace. Těch 100 Kč v nemocnici ne, ale 30 korunové poplatky u lékařů vybírala a i zatím nadále vybírá v konečném pořadí pojišťovna a nikoli lékaři. Mnoho lidí tomu nerozumělo a dodnes nerozumí. Tam to funguje tak, že těch 30 Kč sice zůstalo v pokladně u lékaře, ale následně lékařům za každý výkon na vyúčtování pojišťovna strhla ty 3 pětky pro sebe. Takže lékaři z poplatků a ani nemocnice neměly a nemají nic !!! Lékárny také. Prostě to vybíraly vlastně pojišťovny takhle složitým způsobem typu "podrbat se za pravým uchem levou nohou", aby lidé měli vztek na lékaře a ne na pojišťovny a jejich vysoké prémie, odměny, odstupné a mejdany....ale není pravda, že se ušetřilo za t. zvané "zbytečné" návštěvy u lékaře - stejně se všude dál v čekárnách vrství fronty, jak za komunistů fronty na maso. Normální člověk jde k lékaři nerad, obává se, co mu najde, atd. To není žádná nenávist k lékařům, ale normální nepříjemná návštěva, lidé marodí přece neradi a hypochondři naopak běhají za doktorem i s ulomeným nehtem... takže úspora za zbytečné návštěvy je psychologicky nesmyslná a vymyšlená !!"
    • K doktorům chodím nerad -
      už jenom v čekárnách poslouchat ty kecy a skuhrání, z toho je mi špatně.
      V zimě obvykle ještě chytnete ke svým neduhům ještě jako bonus nějaké to nachcípání.
      • Když to nepotřebuje, tak tam nikdo přece nejde jen tak "na kus řeči"", ne ??? Vždyť tu píši, že to není odpor či nějaká nenávist k lékařům, ale obava, že mi něco najde a když je mi dobře, tak tam nejdu, což ovšem vždycky neznamená, že mi nic není - např. jsem takhle poznal , že mám vysoký tlak, až když jsem si "ustlal na zemi" a pak byl rád, že mi v nemocnici z toho vytáhli. Také mi před tím subjektívně nic nebylo, no, tak to prostě je a každý ať si to dělá po svém...Ona ta prevence není samoúčelná...
      • Jen aby ti to nechození k doktorům vydrželo ! !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit