Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravice do propadliště dějin,zdegenerovaná ODS a Schwarzenberg do Knihoven.
  • Degene domů....
  • musím ještě pohoňkat tu svoji kulatinku,ať můžu jít do Nového roku s prázdným vemenem *1*
  • dnes to oslavím kozím mlékem *1*
  • Soudíte statečné ženy, které nezlomilo zoufalství ani chudoba, přesto v naději na lepší život donosily zdravé děti a doufají, že je ten lepší život potká. Věří, že je tady mnoho neplodných párů, toužících zajistit jejímu děťátku to nejlepší. Zejména kapitán Nemo je hňup, který nemá ponětí, kolik odříkání v těhotenství žena přináší pro dobro miminka. Jak ráda by mu svůj život dále zavázala a nakonec jí zbývá poslední naděje pro děťátko, když jej láskyplně svěří baby boxu. Takto mě rozčílil jen hňup "kapitán Nemo, pro kterého to je jen zašukání.
    • Jakápak "statečnost, zoufalství a chudoba", vyložená nezodpovědnost to je, nazývejte věci pravými jmény!! To, co píšete, je prachsprostá výmluva. Když na to nemám, tak souložím s ochranou - tak si počíná zodpovědný a civilizovaný pár. Souložit umí kdejakej primitiv, ale postarat se o nový život, to už se jí nechce, to stojí peníze, tak se to šoupne do dětského boxu a blbej českej státe, starej se!! Tak to je. Já vidím to "odříkání", o němž píšete u těchto "matek", v drogách, chlastu, cigaretách, hospodách, to je okruh jejich zájmu - to je nějaké odříkání podle vás?
      "Tatínkové" se u takových "matek" jen střídají, děti pak zhusta končí v kojeneckých ústavech, v klokáncích a podobně, protože jsou ještě vystaveny často fyzickému týrání. Tak mě tady nepište nic o odříkání - taková všemdalka si nic neodřekne. Na to můžete vzít jed!
      A ještě mají přiblbou oporu ve všelijakých "posudcích" o laktační psychóze.
      Tyhle "matky" potřebují poznat tvrdou ruku zákona - nejlepší jsou pro takové "matky" zákony v Rusku!!!
      • Nejhorší ovšem je, že takové dítě si zpravidla nese genetické poškození po svých zploditelích, nelze říci otci a matce. Dodavatel spermatu je zpravidla neznámý, je pouze jedním z mnoha. Neškodilo by trochu zdrženlivosti a nazývat věci pravým jménem. Ukojení pohlavního chtíče se nazývá "láska" a lidé se chovají jak psi. Ženské nastavují svou 3,14ču jen aby ulovily nějakého psa a psi zase skočí na první fenu, která tu 3,14ču nastaví.
        • Tebe pokrytče nejspíš přinesl a dal tvým rodičům do postýlky ještě čáp.
  • To je to nejjednodušší řešení, které nezodpovědné lidi nic nestojí - zašukat si a pak se státe za 9 měsíců starej - a neskonale blbej českej stát to stále žere... Zodpovědnost není žádná!
  • Nějaká kurwa komunistická - prcat ano, starat se ne!
    • to psal kozomrd korektor,pááč potrefenej Kdebil se vždy ozve,kdo ví zda v tom box nebylo kůzle *1*
  • Kdyby se v současnosti narodil Ježiš Kristus, tak by tam s největší pravděpodobnosti skončil také. Takový hlad a bída nebyla ani na počátku kapitalismu.
    Zlatí komunisté - vraťte se !!!!
    • Já se mám nesrovnatelně líp za komunismu. Až vychcípají všichni komunisti budeme se mít ještě lépe.
  • To zase v konžské Kinshase ozbrojenci znásilnili stovky mužů.
    • A co taky čekat od komunistů, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit