Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy ten sajrajt přijde taky do Lán. Musí nám pan honem poradit s. epidemiolog.

    • Sajmone Občanský s novým nickem, zase si nacucal samohonky, že mám pravdu pitomečku...ha...ha...

  • Makak

    Naprosto nevyhovující čínské testy pro český dobytek, výtěrové tyčinky prvotřídní jakosti české výroby se mezitím vyváží do zemí kde žijí opravdoví lidé, tedy USA a země Beneluxu.

    Nezapomeňte přijít k volbám soudruzi, slibovat se bude hodně...

    SZÚ (Státní zdravotní ústav) se zajímá o výtěrové tyčinky z Číny, které nevyhovují požadavkům !

    https://www.youtube.com/watch?v=Q1OqEpCYINw

    • Za ten - Český dobytek - potřebuješ pořádnou přes držku...

      Ostatně, že jsem tak smělá - jaký ty jsi dobytek...?

    • Vulgarity typu "... český dobytek ..." by redakce měla promptně mazat. Zvláště od tohoto neonacisty, šířícího hoaxy . . .

  • Covid-19 je typický globální problém patřící k problémům, které stávající politické uspořádání světa neumožňuje účinně řešit. Dozrál čas k urychlení vývoje organizace uspořádání lidstva. Více viz např. článek: JAK SE BUDE VYVÍJET POLITICKÉ USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA? https://miloslav7.blogspot.com/2021/01/jak-se-bude-vyvijet-politicke.html

  • A to ještě nic není. Denně umírají tisíce lidí s vysokým tlakem, rakovinou, infarktem, mrtvicí ba i na tu banální přehlíženou chřipku. JE NUTNO TO ŘEŠIT. LIDI POVINNĚ NAHNAT DO LESA A TĚLOCVIČEN. Až se zavedou stejně přísná ochranná opatření jako v případě korony, třeba zákaz vstupu do cukrárny, "hamburgerovny" zákaz prodeje cigaret, alkoholu atd. TO BUDE SUPER!!!! Všichni budem zdraví, budeme žít věčně a zameteme jak s koronou tak s chřipkou, rýmou, infarktem, hypertenzí........😉

  • A nikomu není divné, že od Března minulého roku je v nemocnicích stále jen 7000 lidí? Nezdá se vám, že nám tady někdo hodně sprostě lže abychom se nechali očkovat? Kdyby mi někdo řekl, abych se ve svých 67 letech šel očkovat, tak by nestačil počítat schody jak bych ho hnal. Covid jsem měl a je to lehounká chřipečka. Ano, někteří do zblbnutí těla i ducha slepě opakují, že to je lehké jen u někoho. Ať vláda přesně popíše případy kdy ti lidé mají těžký průběh a napíší seznam nemocí které mají mimo covidu.

    • Já covid 19 bojují už 15 dní a v žádném případě nemůžu říct, že je to jen lehounká chřipečka...☹️

      Tenhle čínský sajrajt bych vůbec nebagatelizovala...

    • No popravdě tak lehoučká zas není. Je to individuální. Ovšem ať je to jak chce, ta panika okolo kovidu je opravdu přehnaná a hraničí s hysterií Nacistů okolo Židů, nebo Komunistů ohledně imperialistických agentů minulého století.  Klasický výplach mozků zpitomnělé veřejnosti.....

  • Wostok, co kdyby si táhnul tam, kde záda ztrácí slušné jméno?

  • Ještě tak provádět testy soupravami od firem, co nevykazují 40% chybovost výsledků...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit