Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhé boje?
    Kávička,chlebíček,francouzský cukrblíček a trapnost nade vše.
    Pak bonboniéra v podobě oprávněného náletu na Sírii.
    • oprava: "oprávněného"
  • Přečetl jsem si příspěvky a jsem docela zděšený. Jednak většina pisatelů nepíše k věci a jenom si tak nadává a porovnává své IQ, o Sýrii je tam v podstatě jeden příspěvek.
    Já nevím jestli je dostatek důkazů o použití chemických zbraní v Sýrii, ale s jistotou vím, že režim, který plošně vyhlazuje obyvatelstvo obsazené povstalci, zabíjí jim děti, vyhnal z domova polovinu národu, nemá právo na existenci. Za to by mezinárodní soud měl Asadovi dát trest smrti. Jirka.
    • To Jirka: plný souhlas.
    • Jiří, bohužel máš zcela zkreslené informace. Lidé a děti nejsou masakrovány díky politice Bašára Asada, ale kvůli strategické poloze a zdrojům ropy.
      Také se moc nemluví, že v Sýrii žije velká menšina katolíků, která by v případě vlády radikálních islamistů ze Sýrie úplně zmizela. Takže ukaž mi ještě nějaký takový islámský stát, kde žijí tato náboženství vedle sebe bez násilí. Už vůbec není k pochopení jak na jedné straně je Al- kajdá vedená Američany jako teroristická organizace, a bylo nutné kvůli ní zakročit v Afganistanu, pak na straně druhé spolupracuje s povstalci v Sýrii podporované právě Američany, Francouzi a Brity !!.
  • A může být veselo až horko. Rusové, dnes kapitalistický stát, udělají vše proto, aby svoji strategickou moc ve středozemí neztratili. Jednoznačně jsou si vědomi, že režim Bašára nepoužil SARIN, tak prohlásili že se nebrání zásahu v SAR, pokud experti OSN prokáží že zbraň použila armáda SAR. Ale také prohlásili, že dostojí smluv o dodávkách vojenské techniky. V tomoto případě raketových komplexů S-300, resp. S-400. Tož můžeme se ohřát a třeba i totálně, neboť vojenská přítomnost velmocí, Rusko velmocí je, ve Středozemním moři roste a i k náhodnému, nechtěnému incidentu může dojít. Pa nebrání nic tomu použít mezikontinentálních střel k likvidaci letitého protivníka ať ze strany Ruska nebo USA. Oddálení problémů mezi oběma rivaly a velmocemi se oddálil událostmi z r. 1987 (gorbi) - 90lét.
    Myslím si, že negr v SAR raději, pod tlakem vojenské síly Ruska, couvne.
  • Přátelé, nevíte někdo, jestli Prdící vyslechl přání drtivé většiny a dostal infarkt? Já jen, že tady nesmrdí, to by bylo pěkné... :-)
  • Chtěl bych se všem omluvit za ty průjmy co tady píšu i pod jinými nicky a na které si zase odepisuji,jsem totiž zamindrákovanej panic a bez zaměstnání,už dlouhá léta jsem příživníkem na sociálním úřadě a proto zde trávím veškerý svůj čas pokud neosahávám nezletilou sestru nebo pokud se netahám za nítěnku.
    Omlouvám se,polepším se a najdu si práci s pozdravem Korektor,na ulici mne poznáte-mastné vlasy a ramena jak závodní pstruh *13*
  • Putin prý chystá brtrskou pomoc Sýrii.
  • A proč se schází ekonomicky vyspělé země v té azbukářské divočině?
    • Protože ekonomicky vyspěly až na dno a jejich zástupci si potřebují omrknout Rusko, pro svojí eventuelní emigraci.
      Už je ti to jasné, kastráte?
      • Tvoje vulgarity a mentální úroveň opravdu připomíná placeného informátora Pepu Vyskočila.
        Pokud neumíš slušně komunikovat tak táhni někam . *1* *1* *1*
        • Ty táhní smrdí ti voko
        • Ty jsi genius, Note, na tohle bych já nepřišel!
          Budeme krást nejenom nicky, ale také texty! Vrchní sestra přece říkala, "kluci pitomí, vy to dotáhnete až na volné oddělení s pohybem po chodbě"!
          • Ne-to je sranda.Jinak na to jsem neprisel ja,ale kamos uplne na konci prispevku.
            Proste se mi to zalibilo,jinak neboj,nicky doopravdy nekradu...
  • Je to rozumný člověk, ten Putin, věří mu většina světa!

    (fleckové, Notové, STOPové, justiciové a podobní vymaštěnci, se s tím smiřte!)
    • Tak nam jeste ty rudy potkane napis,koho mas radsi-jestli Putina,nebo Milouse Bechero-Hruskovce.
      • Tvoje vulgarity a mentální úroveň opravdu připomíná placeného informátora Pepu Vyskočila.
        Pokud neumíš slušně komunikovat tak táhni někam .
        • A co takhle,kdybys tahl ty?Vis kam?Do hajzlu. *3*
  • V rámci a zájmu demokracie se Obama raději vyhýbá jakémukoli jednání z očí do očí.
    Na to jak dokážou být Američané teatrální, bych očekával diskusi přes satelit mezi Obamou a Bašárem Asadem před světovou veřejností. Asi je výhodnější někoho pomluvit, pošpinit a pak komorně BOMBARDOVAT !!!
    Myslím, že to může být poslední dějství USA jejich důvěryhodnosti a obliby ve světě.
    Buď pozdravena Ameriko ještě dnes ! Zítra z tebe muže být světu na blití !!!
    • Tvoje vulgarity a mentální úroveň opravdu připomíná placeného informátora Pepu Vyskočila.
      Pokud neumíš slušně komunikovat tak táhni někam .
      • Dobry! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit