Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konecne dostali vyprask! bude horko letos na podzim. taky uz brousim vidle a nejen na ne!
  • Cha cha cha, byl moc měkej neměl je nechat přežít, tady je to také čeká, ale to bude mazec!
    Osobně toho exekutora Vránu neznám, ale potkal jsem se na akci s klukem a ten říkal že je to pěknej alkoholik a dóst hraje automaty, v práci vůbec není, je to bílej kůň. Mi se to stát nenechal bych je odejít!
  • Exekutori jsou h o v a d a a protoze to jsou vetsinou chlapi, tak vykastrovat. *11*
  • Jsou to gestapáci a ODS aTOP 09 je vtom podporuji.
  • Velka chyba.Mate je hned strilet.Kdyby se mi to stalo za nejaky pakatel,nepremyslel bych ani vterinu.Presne mezi oci.Nekecam. *1*
  • Specielně vykonavatelé tohoto přerovského úřadu se velmi často chovají jako arogantní dobytek a vědomě zabavují majetky o nichž jednoznačně musí vědět, že nepatří dlužníkovi.
  • Exekutorská mafie je státem zřízená loupežnická banda. Slušný člověk něco takového dělat nemůže. Kdo se na to dá, zaslouží hluboké pohrdání, což ovšem dnes nevadí, protože dne je slovo čest považováno za sprosté slovo.
  • Dle statistik a údajů porovnatelných se světem, patří ti naši k těm vůbec nejhorším. Zřejmě tam jsou lidi, kteří nemají dost sebedůvěry a tak si ji vybíjejí na dlužnících. Chtělo by to trochu lidskosti,ale to asi nikdo mimo postižených nechce.
  • Exekutor je sprosté slovo *6* *1* *2*
  • Mají exekutóři co si "vykoledovali", tak na co si stěžujou? *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit