Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a bezhlave soudit . Tohle do jiste miry muze byt skutecne takovy trojuhelnik. On se odnekud vratil , ona s jinym. jestli se vratil z vykonu trestu drive diky amnestii , je vec druha. Pokud by amina nebyla a on se vratil za nejakou dobu po odsezeni celeho trestu a co by se potom stalo , je zase otazka. ale na nejakou zarlivost to tady dost ukazuje. Pochopitelne jsou i jine varianty , Dluhy za cokoliv / drogy , nebo nejaka pujcka / ... na nahodu to ale nevypada , treba nahodne loupezne prepadeni jen tak pro par supu .. ...
  • V USA další šílený střelec.
    • ???
    • Tady máme problémů dost, fašisti z uesesej mě nezajímají, zrovna jako my je, tedy s vyjímkou tendru na temelín *16* a to doufám že nedostanou s v i n ě.
  • Co k tomu řekneš Klausi? Jseš prezident, tak konej. Nebo jsi někde zalezlej se sbírkou propisek? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Teď jsem se s chutí zasmál na TV Prima, oba byli ubodáni nožem a mohlo prý jít o sebevraždu, že se navzájem ubodali, opravdu vtipné.
  • Že by další krev na rukou klause a jeho nochsledů? Mimo jiné, dnes jsem se projížděl po rakovnicku a možná jsem několik "slušných" většinou u samot potkal, co jsem nepotkal byli fízlové
    • mohli bychom vystřilet všechny pražany, potom by byl v praze klid
    • Ano, jen díky dementovi z hradu se občan musí začít bát, bojí se a nestará se o dění mezi zlodějskou a korupční elitou tohoto zkurveného státu.
      • ne že by se zatím dělo něco jiného než se denně děje, jen když to na člověka furt hučí z médií, tak je to teprve patrný rozdíl.
  • Amnestie začíná fungovat.
    • plně souhlasím.. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit