Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerouhejte se ,všeho do času !
  • Správně ,je třeba volit KSČM !
  • máte pane zcela pravdu jsme národ kretenu je mi 60 let a pořád s sebou necháváme rejt.ještě chviličku až ještě víc normálních lidí nebude mít na činži a na jídlo a co dát dětem jíst tak se snad konečně probudí!!!!!!!!!!!!nám důchodcům nikdo nevěří tak až budou mít k životu to co mi tak se snad vzpamatují.
  • Byli to jen zástupci nespokojených občanů. Menšinu zastupuje tato vláda.
  • vždyť tupouni si zvolili Supermiloše, který za ně vše zařídí a udělá všuuude pořádek *12*
  • To je ono, lidé se především musí naučit chovat jako OBČANÉ. Zatím se z velké části chovají jako stádo, které stále dokola volí převlečené komunisty, pokud jim vůbec není líno zvednou p.del a jít vhodit lístek do urny.
  • Když jsi tu verbež nevolil tak proč se vztekáš. Jak vidím tak Romek = §§§. *1* *1* *1*
  • Jsem spokojen,že všichni žvanilové napříč zbytkem republiky sedí opět doma a mám dotaz?Co dělají odbory konkrétně s.Zavadil .Bylo mi smutno za tento národ ,který jenom brblá a skutek utek.opravdu jsou šaškové .Pokud se tento národ ovčanů nesjednotí,tak nemá cenu tady číst některé ubohé komentáře.
  • To jest mozliwe, przepraszam. *1*
  • Dík za potvrzení pravdivosti mých slov. *3*
  • ž zase tady se..š lidi ty kofolo za....á. *12* *12* *12*
  • A ňákej" mira" si listuje určitě v nemravnejch časácích!To jsou věci!!! *1*
  • A tys chlastal s nima!Jak jinak to víš? *15*
  • Na internetu to vypadá,že přijde pět milionů,a pak se vždy dostaví pár lidí a veřejnoprávní televize a Kalousek s Nečasem si z nich dělají legraci...Jsme národ žvanilů,nikoliv skutků! I Bulhaři odvolali vládu za pár týdnů...A my již jen tři roky nadáváme a stále platíme těm mafiánům daně a šlapeme,jak ovce na porážku!
  • Hej kluku ušatá,nevyčítej mu češtinu.Třeba je pisatel "wasserpolak" z Těšína(Českého). *1*
  • A když Karel projel volby, tak toho bylo také všude moc. *12* *12* *12*
  • A nebo by se kurňa mohlo střílet do davu jako v Duchcově za TGM.Palečky nahoru,kapitalisté!!! *5* *1* *2*
  • Když se sešla skupinka studentů a nebo buzerantů, kteří protestovali proti řádným komunálním volbám proti komunistům a buzeranti zase k vůli registrovanému partnerství tak toho byla plná média a opravdu se jednalo jen o pár desítek blbečků.
  • Já tu verbež nevolil,blbe.Tak mě laskavě nemíchej mezi takové jako jsi Ty,blbe jeden!!! *1*
  • Blbe,blbe a "eště" jednou blbe.Ty na ten antikomunismus zajdeš!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit