Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takové dotace jsou výsměchem občanům. Proč to nejde bez úředníků????? Zase se nehrává korupci! Ty kotle by měly být levnější pro všechy občany! A ne jen pro někoho
  • Tak takhle vypadá řízení státu jako firmy? Blahopřeji pane Babiš, přivést zemi k bankrotu teda umíte. Jakou byste si vyplatil odměnu, když po třech letech hodláte držet rozpočet stále více než 100 mld. Kč v mínusu??? Vybrat peníze od lidí umí každý hňup! Je mi z vás zle!!!
  • Další fronta bude na chleba...... *1*
  • V Jůesej zase na polívku zdarma, podobné!!
  • Korupce pokvete, když budou úředníci rozhodovat podle tučných obálek
  • A jak se prokazuje ze ma nekdo doma stary kotel na uhli kterim skutecne topi? Chodi urednici na kontrolu? Nebo je to jen klasicky fronta vycuranku co uz davno topi plynem, ale na chate vzali kaminka a vemou 60litru dotaci na koupi kotle kterej obratem prodaj nebo vymeni za jiny plynovy kotel... nejak se mi nezda ze by tolik lidi doma prikladalo do kamen
  • Za totáče se stálo na bicykly, dnes na kotle ))))))
    • Možná v nějaké Horní Dolní ve smíšeném zboží, bicyklů jsem měl 5 ale na žádný jsem nestál frontu!!
  • mellys
    ...dotace, které mají přispět ke zlepšení kvality ovzduší...jak ty nově kouřící kotle přispějí k lepšímu , zdravějšímu ovzduší, namísto dotací na instalací fotovoltaiky na domy, tedy 100% čísté energii jako je to v německu,...to mi teda hlava nebere...
    a to, že ...Nebudeme muset tak často běhat ke kotli,...tak to je úplně super odůvodnění...
    a pokud se nepletu, tak zásoby plynu máme jen na zimu...
    ...taky dávám záruku na panely...100let a jednu zimu...čus
    jo ještě doplním,žejsem někde slyšel, že budou dávat jalovicím a bejkům katalyzátory, protože prej ...když si jedna kravka prdne, tak je to jako 10 nastartovaných aut...
    • jojo kamos si pochvaloval jak minule dostal dotaci na kotel pro biomasu s automatickym podavacem... da se v nem ale topit i uhlim a to je nejlevnejsi, samozrejmne, ze jim topi, pochvaluje si tu ZELENOU dotaci na kotel ve kterem pali levne UHLI z polska *1* *1* *1*
  • V USA zase bývají ve městech fronty na šufan polévky od Armády Spásy!!
    • vsude se najdou netahla co se misto prace radsi povalujou v parku s natazenou rukou a cekanim kdo jim co da... kdyby jim nikdo nic nedaval nejsou tam, ne vsak proto ze by hlady umreli, ,ale pochopili by ze bez prace nejsou kolace a museli by makat
  • Největší zlodějna je dotace pro podnikatele! Kdo si říká soukromník ale dostává
    naše státní peníze je podvodník. Všichni plátci daní z EU tak sponzorují pár rodinek.

    Nejapné je tvrzení že i neschopné podnikatele máme držet za naše peníze na trhu
    protože by se zvětšila nezaměstnanost. Všichni se přitom ohání trhem a konkurencí
    - fajn. Kdo neuspěje at táhne bez milosti na pracák.

    Včera kušnil v TV překabátěný kariérní soudruh a dnes zástupce podnikatelů Dlouhý o
    důležitosti tržní demokracie. Podobní převlečení hraboši co hrabou za každého režimu patří do vězení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit