Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco málo o tom, jak funguje náš finanční systém funguje jsem si již přečetl a ujišťuji vás, že hospodářská recese je naprosto běžná fáze hospodářského cyklu. Nevím tedy, proč s tím novináři neustále tolik straší, když je její příchod jistý, akorát se prostě neví kdy.

  • pa, nohsledové idiotského Jégla

  • Cos udělal letos pro svůj primitivní pravopis, debílku?

  • Hezky jsem rozpumpoval nejprimitivnější póvl. Jsem spokojen. Mohu zase na primitivy sráááááááááát.

  • tvá ubohost je bezkonkurenční, takovými s*áči se správně nezabývám, ale zajdi, zdechneš

  • s*ru na tvou d*menci

  • ).(

  • byl by to tvůj poslední den, kriple

  • se nevysiluj, zdejší IQ do 3 nepřečtou blitky o více než dvou řádcích (o jejich chápaní raději pomlčím)

  • pravopis bezkonkurenčního d*menta

  • ANO

  • ... tobě hůř již dávno určitě nemůže hrozit, IQ 1

  • Čau, chudáci, mě zde stačí úplně 5 minut týdně, než mě blokne úch*l Jégl.

  • Správně, po posledním lidském odpadu jako ty nelze chtít vůbec nic, moc si užívám idioty....

  • Ty ubohý blbečku, nebudu rozvádět, kdo z nás dvou soustavně nesmyslně žvástá, na to ti s*ru.

  • Geniální reakce, díky, mazejte odtud kamkoli pryč jako já, neřešte reakce póvlu, brouuuuuuu😎

  • Vzal jste mi to z úst, tento objektivní novinář se skutečně pozná podle dementního titulku. Jeho články nečtu, jen se vždy přesvědčím jestli je to on :-) !!!!

  • Evidentně minimálně josef.novak ano. Jinak by pšoukal mimo klávesnici, že.

  • Přesně!

    Z článku:"Loď s českým hospodářstvím rychle klesala ke dnu.
    Ekonomika se propadla na mínus 4,2 procenta. Český rozpočet přitom
    počítal s krásným růstem 4,9 procenta. Takže z toho byl rozdíl 9,1
    procenta a z ekonomiky se vypařilo na 195 miliard korun."

    Součet propadu (zjištěného následně, protože jinak to není možné) s předpokládaným (!) růstem dá číslo, využitelné jen v politické propagandě nejnižší úrovně.

    Z ekonomiky se tedy žádných 195 miliard vypařit nemohlo, protože tam nikdy nebyly. Atd.

  • KIMCID

    A co ty jsi dělal proti tomu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit