Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi sprostý zloděj, typický pravičák, lotře !!
  • Kchárl je starej dědek a nemá intelekt.!! *3*
  • Kadliku a ty tomu vsemu veris, protoze jsi ovce, beeee!!! *1* *1*
  • Karel Schwrazenberg for president!
  • Jeezis, to je blbej clanek. Nesmeji zpodobnovat cloveka, ale huhulaka jako tri koule, oci a nos muzou, jelikoz to neni podoba cloveka, vy Kadlici. Trochu si ten islam nastudujte. Beeeee!!! *1* *1*
  • Tak si muzou stavet mesity, no. Kadlici. *1* *1*
  • Já neplním ničí úkoly, na rozdíl od tebe. Jen by mne zajímalo, jsi opravdu tak podlá cynická zrůda nebo jsi cvok? Nebo obojí?
  • Zloději nicku, čí úkoly tady plníš, CIA nebo NATO ?
  • Pinďoura mám nejmenšího já !!!
  • "... podporuje to vilnost a chtíč," tak ať si blbec udělá sněhuláčici a vrazí jí ho tam, pinďour mu zaleze do břicha! Zimou!
  • Prosím-na to mají tito fanatikové právo,pokazit dětem radost ze sněhuláka,zakázali si to ve své zemi.Ale ať se nemontují do práv v jiných,nemuslimských zemích.To ale oni nikdy nepochopí.
  • myslím že rozdíl je celkem jasný,pokud náhodou napadne a vy postavíte sněhuláka ,tak učitě nedostanete 60 ran bičem *1*
  • Tak to jsem čekal až toho StBáka plnícího tady úkoly KGB napadne ukrást můj nick i s ikonou. Další důkaz toho jakých podlostí jsou ti rusofilové a komunisti schopni.
    Inu, "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky", kak skazal syfilitik Uljanov. Je to pro mne důkazem, že se nemýlím.

    Naštěstí soudný čtenář hledí na to CO je napsáno a nikoli na to KDO to píše.
    *2* *2* *2*
  • jenom jaksi neni z ceho . Je v tom nejakej rozdil nakonec ?!
  • budem stavit huhuláka *14*
  • Ten nestydatý zloděj mi krade dokonce i ikonu, budu si stěžovat.!!To je nestydatost.
  • Tomu říkám "pokrokové" náboženství *3* *1* Nevyužít ani dary přírody k radosti, protože to odporuje islámu je vrchol fantasmagorie. *7* *8* *3* *1* Immámové pěkně vymývají analfabetům mozečky. *1*
  • A hrabání peněz tamní královské rodinky - tedy mamon - neodporuje zákonům
    Islámu? Díky ropě si tam princátka žijí v luxusu zatímco řada lidí živoří.

    Rozumní Muslimové mají pravdu - Islám si každý ohýbá jak se mu to zrovna hodí a na
    každý pojem existuje 10 různých výkladů.
    On i ten profláknutý Džihád neznamená jen svatou válku ale má úplně jiný význam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit