Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzkaz Lancemu :
    a) koukni na vlákno do kterého vstupuješ, po pěti diskusích se automaticky přeruší
    b) nemám zájem se přít s Blbci, kteří jsou tady placení Kremlem
    • Horší jsou blbci z druhé strany které nikdo neplatí *1* *1* *1* *1*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/474542-putin-a-porosenko-si-telefonovali-jednali-o-donbasu-a-o-veznich.html
  • Nevím závidíte nebo nevíte co najít špatné ho?
  • Je něco, co soudruh Putin neumí? Už jsem ho viděl jezdit na velkém motocyklu, na velkém koni ,řídil veliký náklaďák, potápěl se velkým přístrojem, umí plavat, pomáhal babičce na vesnici přejít přes velký přechod.
    Má vůbec on něco malého?
    • kokota
  • U nás taky byli Rusové tak dlouho, dokud to bylo pro ně výhodné a ještě dnes po 27 letech odsunu se zajeďte podívat do Karlových Varů.
    • Neil Armstrong
      U vás byly hlavně sověti, ale to bys musel chodit do školy abys to věděl.Teď jsou ve varech Rusové
      • Chodit do jaké školy? Ve které se neumí rozlišovat velké a malé písmena podstatných jmen ? Ve škole, kde včera znamená již pozítří ? Plést si Sověta s Rusem jsi vzal kde ? Prošel jsi se někdy ve svém životě po kolonádě a zašel sis na pivko nebo na oběd do místní restaurace nebo hotelu ve Varech? Diskuse je sice pro všechny ale mařit čas s blbem je k ničemu.
        • ano minusové body nasvědčuji jaký jsi karlovarský blb
    • Máš pravdu, Německo, Itálie, Japonsko a další jsou pod okupační správou od skončení druhé světové doposud. Také proto jsou jejich politici neustále americkými přáteli odposloucháváni. Sami to na sebe přiznali.
      • Na to jsi přišel sám, nebo ti to pověděli v Kremlu ?
        • Je to jednoduché, to určitě pochopíš i Ty. Některé země, třeba USA nebo malá Britànie na válce vydělali, byla pro ně dobrý kšeft. Z jiných zase uđělala spálenou zemi, zvlášť tam, kde se bojovalo. Politika v tom byla samozřejmě taky. Přečti si knihu od Stanislava Mottla, Kam se poděl zlatý poklad...
          • Snad mne tady mezi primitivy nebudeš poučovat, proč se válčí, okupuje, zabíjí a drancuje. Utíkat od tématu článku je trollí záležitost, tak jestli mi tady chceš něco věcného a hlavně moudrého napsat, tak začni přemýšlet mozkem nejméně průměrného středoškoláka a ne blba ze zvláštní školy.
            • Cituji:"...tak začni přemýšlet mozkem nejméně průměrného středoškoláka a ne blba ze zvláštní školy."
              Je to z vaší strany požadavek nadmíru smělý.
              Proč nadmíru?
              Protože pak by vám byla většina příspěvků nesrozumitelná.
              Utíkat od tématu není trollí metoda, ale vaše - jasně položené otázky necháváte pravidelně bez odpovědi, ačkoli na příspěvek mnoha slovy reagujete.
            • Asi to tak bude, všichni ostatní (mimo Tebe ovšem) jsou primitivní a hloupí, zatímco Ty nás svým intelektem, životním rozhledem a přirozeným moudrem vysoce převyšuješ. Většina z nás, včetně mě, sílu Tvých myšlenek nikdy nedocení ale určitě to nevzdávej a dál nás seznamuj se svou pravdou. I to je diskuse.
      • Ve válce poražené západní Německo je od skončení WW2 pod okupační správou USA a jak se tam mají. My jsme byli od skončení WW2 pod "osvobozeneckou správou" CCCP a od r. 1968 pod "bratrskou pomocí" CCCP... Západní Německo je stále "pod okupační správou" kdežto naši nositelé "bratrské pomoci" museli před šestnácti lety s ostudou odtáhnout do svých stepí.
  • Armáda, která nebojuje, stojí za starou belu a v okolních státech nebude mít žádný respekt.
  • Myslím, že každý by si měl nejdřív uklidit na svém dvoře. Chtít dělat pořádek u souseda a na svém dvoře mít neuklizený hnojník, to není zrovna košer.
    • Třeba Ukrajina , že? *3*
      • Kdy konečně pochopíš, že Ukrajina je samostatný stát a Rusko ji okupuje.
        • Předpokládám, že tázaný to pochopí v případě, že to nastane.
          S hanbou musím přiznat, že jste mě zviklal, takže jsem zatelefonoval do kyjevské kanceláře naší firmy, kde byla jen sekretářka, ale do práce přijela normálně maršrutkou a o žádné okupaci neví. Zavolám ještě Voloďovi, tak za tři hodiny už by mohl být u počítače, budit ho nebudu.
    • Souhlasím, američani by měli přestat rozvracet země po celém světe.
      • Ve tvé makovici ti zapáchá kravinec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit