Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem proti invektivám vůči V.Havlovi, ale na druhé straně přiznávám, že tento pán ma Hrad nikdy nepatřil.Mám pocit , že na to v poslení době přicházel sám.Nicméně škody, které natropil již nikdo nenapraví!
  • Já dostat toho smrkáče antiparoubka do ruky vedlo by se mu moc zle,bude to asi 10 letý hajzl který si libuje v urážení dospělých.
  • Za peníze daňových poplatníků Václava rozžvýkali a hnedle jak dojedou domů začnou zase lhát,podvádět a krást protože Ti co ho měli opravdu rádi si účast zaplatili ze svého
  • Konečně je konec vysávačů a přisluhovačů /viz.s.Bartočka a Bouček/. Tak chlapi od zítřka za svoje a nepomůže vám přestárlá rada ČT. Protože nás odvod 150,- měsíčně na ho.no pálí.
  • Chlapci, chlapci, tak se mi zdá, že zlobíte...
  • Koupim si noviny - Havel...pustim si televizi - Havel...zapnu si internet - Havel...bojim se otevrit lednici...
    • Tak si ji jednou za 5 let umyj, magore.....
  • Tak mám obavy, že státní televize i rozhlas nám ještě měsíc budou Havla omílat. A chudáci děcka ve škole, to bude hrůza. Zaměstnanci ve fabrikách museli podepisovat kondolenční sešity. To je svoboda jako blázen.
    • Omílat o tobě, to by bylo požužňání, že....
  • Tak už jste se uspokojili a mohli by jste dát pokoj. *12* Všem, nejen jemu.
    • Starej se o sebe, deb*le.....
    • Jak daleko jsi dostříkl?
      • Umíš číst blbe? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit