Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Klaus ml. je především snaživý, rozmazlený papalášek, to je tak asi všechno, co dal světu. Jinak má vcelku konzervativní komunistické názory a světový rozhled uhlíře z poloviny 11. století. *1* *1* *1*
  • V. Klaus zlobí, protože nechce dodržovat pravidla autocenzury v intencích eurohujerské politické korektnosti. Navíc Klaus pro zesílení kritiky volí expresívní výrazy. Klaus svými aktivitami narušuje krustu farizejství, která je rozprostřena nad celou EU. Klausova svobodomyslnost je evidentní, proto nepochybně bude dál terčem zuřivé kritiky.
  • Putin má Klause a Zemana, aby hájili jeho zájmy v ČR. Co jim za to slíbil, to se můžeme jen dohadovat, ale určitě nic, co by České republice bylo ku prospěchu.
  • A tohleto je v parlamentu???

    Já z téhle famílie mám úplně klaustrofóbii!
    • Já naopak.
  • to si zase redaktorský vydělal na chlebíček blbostí sobě vlastní. Bojovník proti korektnosti v politice? Jakože Klaus bojuje proti jinak korektním odpůrcům ?Taková spíš slátanina, redaktorskej.Ne? Tady je klasický příklad jak se dá zaplácat spousta místa plácáním o ho.nu. jediné co se dá snad brilantně vyšvihnout - je zmínka o Hlupani Nečasové. Ano tento odpad státních zaměstnanců potřebuje neustále dozor. Dozor nad jejich spraseným jednání.
  • Je sympatické, že se pan Václav Klaus ml. nebojí lhát pravdu.
    • On se hlavně nebojí lhát.... *1*
  • Takováhle prkotina s malůvkou, ale proč V. Klaus mladší hlasuje spolu s SPD proti návrhu, aby bylo možné reklamovat směnárenské služby a tím potírat podvodníky co mají Euro za 15 korun a poškozují turistický ruch, to mi hlava nebere. Asi vše vyřeší neviditelná ruka trhu jeho tatínka...
    • Turisty tady nepotřebujeme. Tohle je naše země. Ať žije Rusko a Čína!
      • da da da da da
      • Čechy taky ne. Oba páni prognostičtí prezidenti stejně mají radši Rusy a Vietnamce a Češi jim v tom dost překážejí,
  • Cestovat jsi mohl,pracoval v ČT,tak tím bych se nechlubil.Vysokou školu vystudovat po sametu,žádný problém ale rovněž tak v palici žádné vědomosti.
  • Václav Klaus i jeho syn jsou pro čechii spásou
    • přéééésně, jsou to novorosijci








      YEAH !!!!
  • Jak vidno z článku, tak největší pokrytec je sám autor.
    • da, da proto čtu už jen aeronet a sputnik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit