Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento "KOMENTÁŘ" snad nemá ani cenu hodnotit! Není potomek pisatele/pisatelky "komentáře" náhodou a omylem žákem/žákyní pana Klause ml.?
    To by vysvětlilo mnohé!
    • A zbytek by vysvětlilo zjištění, že autorovi rodiče jsou sourozenci.
    • Pokud je autor článku tenhle člobrda, tak vypadá jako Mitrofanov v mladším vydání a názory má asi tak na jeho úrovni. Já se nedivím, že ty novináře nemá nikdo rád. Podle mě mají nezávisle informovat a ne cpát lidem do hlavy svůj názor.

      Václav Štefan


      Pracoval jsem jako redaktor ČT24, cestoval a vystudoval vysokou školu.
  • Klaus ml. se potatil. Geny, jsou geny. ODS ma blechu v kabate, ale co dale ?
  • A tohleto je v parlamentu???

    Já z téhle famílie mám úplně klaustrofóbii!
    • Já naopak.
  • Tak se nám rodí nový Jégl
  • https://www.krajskelisty.cz/praha/19353-dobra-kamaradka-vytahla-kdekoho-z-prusvihu-pak-ale-jakoby-vsichni-ztratili-pamet-tajnosti-slavnych.htm?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Pan Klaus ml. je především snaživý, rozmazlený papalášek, to je tak asi všechno, co dal světu. Jinak má vcelku konzervativní komunistické názory a světový rozhled uhlíře z poloviny 11. století. *1* *1* *1*
  • Klaus st. by mel byt souzen jako zradce naroda za kuponovou pritatizaci s holandskymi drazbami = podvod vsech podvodu, za amnestii pro vsechny milionove podvodniky...

    Klaus ml. si leci svuj mindrak...
  • Putin má Klause a Zemana, aby hájili jeho zájmy v ČR. Co jim za to slíbil, to se můžeme jen dohadovat, ale určitě nic, co by České republice bylo ku prospěchu.
  • Расширение Pусского фашизма čili PPф.
    Díky kupónové privatizaci jistého Václava Klause se z veksláků a estébáků stali miliardáři. Dnes si vydržují početnou stáj politiků, a státního establishmentu, který jim zobe z ruky.
    Podle posledních hodnocení je Česká republika pod vedením současného premiéra nejzkorumpovanější stát na světě, předběhla dokonce i pověstné jihoamerické drogové velmoci.
    • Tak šup sem s odkazem na tu korupci, ať víme, že nejste jen hloupý plácal.
    • Za otce kupónové privatizace v ČSFR je většinou označován Tomáš Ježek, srv:
      "Kuponovou privatizaci v Československu připravili zejména politici a ekonomové vzešlí z řad Prognostického ústavu ČSAV. Za hlavní autory jsou označováni Dušan Tříska, Tomáš Ježek a Václav Klaus. Podle ekonoma Jana Vaňouse pochází tato myšlenka z kanadské Britské Kolumbie, avšak není zřejmé, jak se dostala do Česka. Občas bývá v té souvislosti zmiňován i Jan Švejnar, který se sám ve svém životopise označil za architekta českých ekonomických reforem, avšak ke kuponové formě privatizace se stavěl skepticky."

      K tomu poslednímu hodnocení ČR máte důvěryhodný zdroj, nebo je to standardní výkřik do tmy (VDT)?
      Máte alespoň hrubou představu o tom, co je to korupce?
  • vanhorne
    "kontroverzní poslanec za ODS Václav Klaus ml."
    Synacek tatuldu nezapre a pravdepodobne i kmotricek Zeman mu do vinku neco strcil.
    • Přesně!
      Synacek tatuldu nezapre, stejna jako on ma v hlave fungujici mozek. V tomto ohledu je i zminka o kmotrickovi na miste.
      Nejvetsim handicapem Juniora je jeho angazma v ODS. Pravdou je, ze na vyber zase moc nema.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit