Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hradni bukvice tam mela sedet na lavici obzalovanych taky a uz o hodne driv.
    • naprostý souhlas ohledně klause
  • Kluus nemá být co smutný současná politika a stav v republice jsou jeho dílem. A Bárta byl odsouzen téměř za nic. Už aby se rozebíral Janoušek, Vondra , Babiš a ostatní
    • Já jsem zase smutný z toho, že si Klaus junior vezme 100 milionů na soukromou školu od šéfa ČEZu (polostátní firmy) Romana na svoji soukromoiu školu. To se to pak plká, že ??!!
  • Václav Klaus je smutný z praktik, které se v české politice rozmáhají.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    ale tyhlety korupčně-mafiánské praktiky tady před dvaceti lety přece instalovala ODS. pojmy neznám špinavé peníze, lájoš bách a rádžíf singha a další praktiky. korupčně zastupitelský podvod jimž ODS uchvátila moc nad lidmi a zablokovala Demokracii v této zemi. to že je země po dvaceti letech v bankrotu je důsledek Vaší politiky pane prezidente. Váš před dvaceti lety zasazený strom nese své trpké ovoce. Neslyšel jste varovné hlasy které Vás na toto riziko upozorňovaly. A ignorujete tyto hlasy dodnes a hlásáte dál pouze své náboženství rabování a korupce na němž je ODS a celý zdejší systém postaven.
    • Já se jen divím, že národ je dvacet let volí. Buď jsem já na hlavu, nebo že by bylo tolik hlupáků v českém národě. No ale když vidím jak si lidé půjčují a jaká mají ty výpůjčky konce.Tak už radši nic.................
  • jo Klausi, cos tu zasel, to tak sklidis
  • A co asi V. Klaus tak čekal od politiků, o nichž nemohl nevědět, jakou mají pohavu a za čím se tak derou... Spousta obyčejných lidí to ví už 20 let a panu prezidentovi to došlo až dnes ??? Tak takhle dlouhé vedení se opravdu vidí jem zřídkakdy...
    • oprava:... povahu...
  • Klausi co sponzoři ODS jako byl Pepa z Honkongu, Pišta Báči z Budapešťského hřbitova, přeběhlíci Melčák, Wolf, nebo Snítile, kterého Langer s Topolánkem naháněli po hradních chodbách při Tvé volbě presidentem. Pak jsi byl zvolen velkou většinou právě Snítilého jednoho hlasu presidentem !! Vysoce demokratický volební akt organizovaný ODS. Určitě žádný nátlak ani korupce. To je přece mimo Tvůj práh vnímání.
  • Vašku, já zas vyjadřuji odpor vůči tobě jako ministru financí, předsedovi vlády a prezidentovi. Prosadil jsi "svůj" způsob privatizace, špinavé peníze ti nesmrděly a na co jsi sáhnul, to jsi po*ral. Přeji si, abys brzy zcepeněl (to jsem si přál už loni, asi jsem zlobil). *1*
  • Aha, tak odtud vítr fouká! Arcilotr a mezinárodní zloděj Klaus je z toho smutný, zjevně ti Vykukové Vyčůraní jsou jeho pátá kolona (Dobeš nejlepší ministr školství, Bátora...).
    Co takhle kdyby VK (Vládce Kosmu) taky resignoval, když udělal nebetyčnou ostudu krádeží na státní návštěvě před kamerami. Bylo by to čestné, ale ten gauner pjovažuje čest na třešničku na dortu. Ale Boží Mlýny sice melou pomalu, ale melou a na každou sv*i se vaří voda...
  • JJ,Vašane ty ses taky poved. *2*
  • ...hmm, co se dalo jiného čekati, než že ta naše směšná figura doma i ve světě, opět oteplí naše fašisticko-bolševické ovzduší...další jeho teplou politickou fekálií...dle mého názoru...
    V jaké pak to žijeme žumpě, kde je např. i politická vražda gaunera Vaše promlčená...
    POZOR OBČANÉ...dnešním hitem soudcovské nezávislostě, respektive demagogické anarchie je výše uvedené její znění, které do praxe uvádí nový precedenc: ...UPLÁCEL BEZÚROČNÝMI PŮJČKAMI!!!
    1. Což pro každého českého dobráka znamená, že když kamarádovi půjčí peníze na pivo, aniž by ho pak sedřel z kůže exekutorem.... není to půjčka v dobré vůli, nýbrž úplatek...předmětem trestného činu se tedy stávají čisté peníze!!! Procesně i skutkově asi podobně, jako když někdo podal hladovému židovi rohlík v Hitlerově třetí říši???
    2. Škárkův flastr 3 roky na tvrdo pak stanovuje precedent, že každý vládní činitel-provokatér, má právo nabízeti úplatek?? Ovšem ten kdo ho přijme od ústavního činitele je podvodník?? Dle rozhodnutí soudu asi proto, že gaunera u koryta moci tím podvedl, neboť úplatek neodmítl??...Čímž gaunera nejen že okradl o jeho špinavé peníze, nýbrž i zpochybnil jeho samojedinou a neomylnou moc??...
    3. V rámci boje s korupcí Nečasovy vlády tedy, se beztrestně smí uplácet vládní činitel, avšak vládní činitel nesmí uplácet své podřízené, neboť tím porušuje výhradní práva na korupci gaunerů u koryta moci???
    Řekl bych závěrem, že rozhodnutí soudu asi tedy stanovuje precedenc, kdy důkazně nežijeme v ústavní demokracii, nýbrž ve fašisticko-bolševické potěmkiádě mocných...dle mého názoru....jdu se vyzvracet...
    • máte 100% pravdu, děkuji za příspěvek, ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit