Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Bican správně popisuje Klause kamaráda Zemana,který před volbou za něj oroduje a po volbě ho pomlouvá.To je pro ovčany,ale v tomto národě je ještě dost lidí bez růžových klapek na očích,kteří vidí skutečnost kam to tento státník dotáhl spolu s Havlem a chátrou do kopru.Totální rozklad společnosti,bezvládí,rvačky na veřejnosti v centru Prahy.To nikdo neznal linku 158 a nebo byla obsazená.Dnes jsem navštívil Penny mělo tam být např.uhlí na gril a výsledek nic nebylo.Asi Merkelová grilovala pozvané běžence.Lži o tom Západě,kde mají vše jsem se hujerům snažil vyvrátit,že není zlato co se třpytí.Bohužel dnes jsme ve vleku Německa jako 17tý stát NSR.Já raději budu pod Rakousko-Uherskem,protože to je mi bližší i historicky.S Němci,kteří se rádi roztahují byly vždy problémy.Snad Bavorsko má stejnou mentalitu jako Šumava a Jižní Čechy.Ostatní je spíše fixováno na Francii a Belgii.A sever Německa na Dánsko,Švédsko atd.
  • S EU měl Klaus pravdu. *11*
    • To bylo jediné ,kam nás pan Klaus ,který to podepsal .Občané věděli,že to je konec tohoto státu.I on pochopil co podepsal.Teď se obhajuje ...já nic to oni .Já mu nevěřím ani Ň.Ať napraví co napáchal a pak bude věrohodný .Jinak ne!Zeman byl v pořádku na sjezdu KSČM,protože církev se předvedla po staletí a je to strana parlamentní.
    • Komunista, soudruh Klaus, který převedl státní majetek mafiánům z republiky ven je zlý člověk a jeho nástupce kryje jeho činy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit