Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel Kryl to je ten co emigroval podruhé za Havla?
  • Bezmoc co :-D:-D
  • "Češi jsou chytrý a pracovitý národ, ale neumějí si sami vládnout." prohlásil jistý magor s knírkem. A v tom měl, bohužel, pravdu.

    Vypadá to, že stádo před volbami dostane koblihu a zvolí si fašistu Bureše a za pár přiblblých bonmotů si zvolí ožralého Becheroviče. A pak zase budeu rýt d.žkou v zemi, jak zpíval Karel Kryl, dej mu Pán Bůh klidné odpočinutí.
  • Vítač Baviš nemá šanci jedině SPD Okamura
  • josef.servit.9
    Já jsem Becheroviče volil, ale ten na Hradě není????Máš to popletené, tam je stařík hnidopych!
  • Nejedná se o žádnou "blběnu", ale o dámu, která resort nevedla špatně a zná a dodržuje pravidla morálky, běžná v civilisovaném světě! Kdyby jako ona bylii ostatní členové vlády,
    včetně premiera, byl by v zemi klid!
  • Podání DEMISE ministra, při provalení se jakékoli AFÉRY v jeho resortu,

    je v DEMOKRATICKÝCH ZEMÍCH naprosto STANDARDNÍ POSTUP!
  • vanhorne
    "proč tam lezla'
    Z lidove moudrosti "Kam cert nemuze, nastrci starou babu".☺
  • Opakující průzkumy jasně ukazuji,s kým lze do Sněmovny počítat a s kým ne.Jasný vítěz voleb ANO,určitě si do Sněmovny vezme KSČM,ČSSD,Lidovce,SPD a možná i ODS. Už dnes se dá pochybovat o Kalouskové TOP09,která ztrácí nejen své členstvo,ale hlavně preference.Stává se nevolitelná !
  • Zeman je neodpovědný, tj. nesvéprávný a proto nemůže o ničem přesvědčovat a rozhodovat, ale musí konat to co je mu určeno.
  • jano z brna či soudruhu BTW nevím kdo jsi a je mě to fuk mě nikdo nebude umlčovat.rozhodně ne někdo kdo je z takové zadele světa jako ty.
  • sklapni hoblíku
  • proč tam lezla. měla by vrátit prachy.
  • To se dalo čekat
  • sklapni soudruhu BTW, jsi provařenej jak bezvaječná nudle
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/babis-zaplatil-za-umlceny-inzerat-ve-svych-mediich-pres-milion-korun-33215?seq-no=4&dop-ab-variant=&source=article-detail *8*
  • ale ty jsi klasickej čecháček kdo nic nedělá nic nezkazí.
  • Ano, Klikáčku, co nesouhlasíš, také nesouhlasím s těmi Zemanovými faux pas, dělá tím ostudu celé naší zemi.
  • Ty se nedostaneš ani před kravín ubožáku
  • ZEMANOVY FAUX PAS U KRÁLOVNY

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zeman-mlel-pate-pres-devate-kralovna-proti-jeho-lavine-nemel/r~60890cd254db11e7b0440025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit