Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je jasné, že ti kyjevští a jejich příznivci nejsou s to vypotit ani trošičku věrohodnou historku, je dobře, že pomalu mizejí v propasti dějin....a s nimi i Ukrajina
    • Jestli někde mizejí, tak v kráterech min a raket, které asi měly pro podobnou příležitost zakopané na zahrádkách "mirnyje" občané Donbasu. Putin se dosud nehlásí ani ke zbraním ani k vojákům, ale jestli se celý Donbas "osvobodí", dá zase nějaký rozhovor, jako nedávno o Krymu, kde vysvětlí, že jinak to nešlo udělat a rozdá medaile. A celá rusofilní česká grupa radostně zahýká, jaký je velký vojevůdce, šlo přece o vojenskou lest. Ovšem normální lidé si před tím člověkem tak leda odplivnou.
  • Na Rusa platí jedině pořádný klacek, Vyprášit kožich a zahnat zpátky do stepi. A teprve až se ti diluviální divoši polidští tak je pustit mezi lidi.
  • Jak co bude dál ... To co my když Henlajnovci spolu s SS obsadili příhraniční okresy. Krom Aše je naše četnictvo a armáda vyhnalo. Okres Aš kolem dokola obehnali drátem zaminovali a ponechali svému osudu aby nemohli Němci tvrdit že Československo napadlo Říši...... Tak to vydrželo až do Mnichova.

    Doporučuju stejný postup. Nic lepšího se s tím stejně nedá dělat. Snad budou mít Ukrajinci štěstí a válka se nepřevalí celou Evropou. *9* *9* *9* *9*
    • snad budou mít Ukrajinci štěstí a otevřou oči včas, dokud jim zbyde aspoň ten Kyjev....a Rusko odprosí
      • Kdyby jsi si ráno vyndala ten kondom s pusinky nemuselo s tebe vyletět tolika špíny a zvratků.
  • Pokud Putin nepřestane krást Ukrajinské území musí USA/EU zpřísnit
    sankce a zbídačené totalitní Rusko zcela izolovat od civilizovaného světa.
    • bohužel Rusko je civilizovaného světa jedním z čelných států, to se o USA ale říci nedá *2*
  • Jdi už do P R D E L E soudruzkoPusinko.
    • Toto je svobodná debata zlato.
  • Klidně jste mohli napsat jméno Štětina a závěry by byly stejně deformované.
  • Běž domů Ruský Ivane. Ukrajina je samostatný stát a nemáš tam co pohledávat.
    • Ťoubo co je to za stát, který nemá mezinárodně vymezené a schválené hranice? A, že neposíláš domů agenty CIA, polské vojáky a další.
      • Rusko v 90 letech podepsalo dohodu ve které se zavázalo respektovat celistvost
        Ukrajiny. Ta se na oplátku vzdala jaderných zbraní.
        Takže Ukrajina by měla dostat jaderné zbraně. Pak loupežné nájezdy Putinovců
        ustanou.

        v dohodě z 90 let Rusko na Krym nárok nevzneslo. Takže ty řeči o historickém
        nároku Ruska jsou jen moderní rudou pohádkou která má obhájit krádež Krymu.
        • Vysvětli mně, jak může někdo garantovat celistvost něčeho, co nemá žádné hranice?
          • Celistvost Ukrajiny garantovali Rusové, takže od začátku to byl od nich podraz? Vy je teda musíte mít rád, když vám to nevadí, asi vrána k vráně...
  • Tuto zprávu z Donbasu nám poskytl americký novinář Joe Biden, jehož jméno jsme z pochopitelných důvodů pozměnili (hlavně z obav o bezpečnost jeho rodiny) ........ <|> ...píííp......
  • Pokud se Rusák nestáhne z východu Ukrajiny zabezpečí Ukrajina za pomoci
    NATO západní část země a východní část izoluje za pomocí min.

    USA/EU zpřísní sankce a už nyní oslabené Rusko zažije ekonomickou katastrofu.
    Pak rozumní lidé v Rusku dojdou k závěru že jim Putinova agresivní politika škodí
    a sesadí ho. *14* *14* *14*
    • a jak bude přes ty miny dovážet z Donbasu uhlí, bez něhož je nemožná a jehož dodávky si od povstalců vyprosila?
    • Skutečně jedna blbost je 100 pussy drzinek.
    • Jen pro pořádek Simone. USA jsvoji obchodní bilanci s Ruskem naopak zvýšily. To jen hloupá EU se nechala natlačit do sankcí, které ji škodí a které je připraví o ohromný ruský trh. Možná, že to byl také jeden z cílů USA, když začínaly plánovat rozvracení Ukrajiny.
      • Jen pro pořádek zlato - SIMONA: Argumentuj ale nepomlouvej. *5*
        • V chorém mozku Simona,v kalhotech Simon.
          • Jsem holka zlato.

            Nabídla jsem ti rande. Nechtěls tak nepomlouvej.
            Včera jsem dostala psaníčko od zdejšího Lojzíka a poslala jsem mu fotky.
            Pro tebe platí: kdo zaváhá nejede. *15* *15* *15* *15* *15*
            • Jsem pěkná mladá holka.

              Chtěl jsi důkaz. Nabídla jsem ti rande. Nechtěls tak nepomlouvej.
              Pro tebe platí: kdo zaváhá nejede. *15* *15* *15* *15*
            • Lojzík si asi pěkně naběhne. V lesíku, kam ho vylákáš, na něj bude čekat stokilová homokláda se svými dvěma kumpány a Lojzík si pak měsíc pořádně nesedne, jak bude mít bolavou řiť.
    • Ale jdi ty brepto. Tvoje omezené mentální výrony jsou opravdu k smíchu. Cha, chááááá.
  • Všichni jste volové, Servít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit