Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5627-sef-komise-pro-udileni-nobelovych-cen-miru-vyhozen-kvuli-pozadavku-ze-by-mel-obama-cenu-vratit

    demokracie jak ma bejt
  • Rus zase kvetoucí Ukrajinské město změnil na hromadu trosek.
    To dělal vždy Východní části EU přinesl v roce 1945 totalitu bídu a utrpení.
    • Naše vláda se zase vyznamenala. vyzvala Rusko, aby propustilo vražedkyni a podvodnici Savčenkovou, která drží 70 dnů hladovku. Dnes však vyšlo najevo, že Savčenková celou dobu "hladovky" pije bílkovinné preparáty" . Dokonce po vyznamenání od Porošenka přerušila hladovku a nechala si uvařit kuřecí bujón.
  • já myslím, že nás dost s takovou primitivní propagandou podceňují....soudružkuPusinku ale ne *15* *15* *15* *15*
    • Njn. amíci byli vždycky blbí jak štokrle a nedostatek šedé kůry si kompenzují nákupem mozků z celého světa. A podle toho to taky vypadá. *1*
      • Ty bys USA nepoznal ani kdybys o ní zakopl rudý profesore. *2* *2* *2* *2*
        • Takovýho vola, jako jsi ty, jsem ještě nepotkal. To i cigoši jsou na tom s inteligencí líp než ty... *1*
  • Ano rusko se chová agresivně takže NATo jehož je Čr členem bude cvičit obranu.

    Smiřte se s tím Rusofilové. EU neovládnete jako východní ukrajinu.
    • ale jo, *4* *4* *4*
      • Po 3. světové válce z tvého Ruska zbydou jen rudé jaderným, spadem zamořené
        trosky. Pamatuj si to sestřičko než po válce začneš volat.
        • jediný, kdo tady volá po válce jsi ty, troll a tobě podobní bulíci jakoanonym či jiřik či Stanley. Rusko by přežilo i třetí světovou, my ne. Rusko ale válku nechce, chce pro sebe klid, tví páni, ti ji chtějí, protože USA je stát vedený zcela dementními zbrojaři a jejich slouhy, pro které je zisk pánbůh, co s ním budou dělat v pekle, to ale nevím,.

          je skvělé, že Rusko povstalo z ruin, jak je zavedl Jelcin i s tím Němcovem a dalšími a stalo se opět mocí, s níž je třeba počítat,. mocí, který chce mír, ono jediné nás dělí od zotročení nebo války.

          Myslím, že je to už jasné mnoha nejen našim občanům, ale i těm ze západní Evropy a USA,
        • Bóóóže, ty jsi íííča. Tebe měl fotr radši vychcat do kopřiv.
          • tebe do plotu.
    • US Army Tour
      1950-Korea,1954-Guatemala,1958-indonesia,1959-Kuba,1961-Vietnam,1964-Laos,1965-Belgis-Kongo,1967-Guatemala,1969-Kabodscha,1980-Irán,1981-El Salvador,1983-Grenada,1986-Lybien,1989-Panama,1991-Irak,1995-Bosnien,1998-Sudan,1999-Serbien,2001-Afganistan,2002-Irak
      ................................
      A jedem na novo *13*
  • Česko se zapojí do manévrů proti Rusku. Základny neposkytne

    Česko se přidá ke spojencům z Pobaltí a vstoupí do operace Spojených států "Atlantické odhodlání".

    Super jak si NAS.AT do hnízda. *10* *10*
    • Fakt Atlantické odhodlání? To jsou volové. Větší hovadinu kromě od pussyny jsem už dlouho neslyšel. Tak amíci jsou vypatlaní stejně jako ona. *1* Ti budou z Donbasu zdrhat jak stádo zajíců. *1*
  • Záznam brutálního mučení politického vězně v ČSR v 50. letech 20. století: „Najednou vtrhlo do výslechové místnosti komando tří vojáků
    s německým ovčákem. XX mě tvrdě udeřil tak, že jsem upadl tváří na zem.,Ty zk...synu, říkal jsem ti, že skončíš’,“ prohlásil XX. Jeho parťák mě dál bil po celém těle, většinou do tváře a do žeber. Také on byl maskovaný od hlavy po paty. Celou dobu mě beze slova bil. Třetí muž
    zamaskovaný nebyl, stál ve dveřích a držel psa za obojek, připraven pustit ho na mě,“ Nasadili mu tmavé brýle, aby nevěděl, kam ho vedou. „Slyšel jsem samé klení - ku..a sem, ku..a tam. Myslel jsem, že mě popraví. Zbitý jsem nemohl vstát, a tak mě XX s dalším strážcem vyvlekl ven. Hodili mě do auta, které se hned rozjelo.“
    „Bití pokračovalo další tři nebo čtyři hodiny, než mě
    předali dalšímu týmu,“ popsal a dodal, že mu ústa natekla tak, že
    nemohl mluvit. Buď ho bili přímo, anebo s ním mlátili o kovovou
    konstrukci korby auta. Netuší, jestli ztratil vědomí, pamatuje si
    ale na to, jak ho opakovaně stimulovali čpavkem....

    Omyl, to je úryvek z knihy nevinného, nikdy nesouzeného politického vězně Mohamedou Ould Slahi, drženého 12let ve věznici Guantánamo vládou USA.
  • víte co zveřejnil Ruský deník Novaya Gazeta? Toto.

    dokumenty které deník získal potvrzují že okupaci Krymu a válku s Ukrajinou
    plánoval Putin dávno před Majdanem. Rusko se bálo že ztratí Ukrajinský
    energetický trh a kontrolu nad dodávkami zemního plynu.

    V dokumentu je Janukovyč popsán jako člověk bez morálky a jehož pád se dá
    očekávat každým okamžikem.
    • no, nedivím se, že se bálo, že ztratí kontrolu nad dodávkami plynu, vždyť Ukrajina ho již nejméně tři roky vykrádala a neplatil,a já bych se bála taky *15* *15* *15*
  • KIMCID
    Bombardování Jugoslávie NATEM rok 1999, video věnované jeho obětem.


    http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=38593-theos_an_ine.htm
  • Ruský poručík Efremov nespokojený s podmínkami v kasárnách poblíž Petrohradu
    natočil klip který umístil na Ru Tube - obdoba Youtube.
    Ihned byl za trest převelen na Sibiř.

    V klipu prochází chodbou kasáren a sprchuje se ve špinavých sprchách.
    Stěžuje si na zdevastované koupelny zchátralé pokoje a nízký plat.
    Stěžuje si na každodenní šikanu a na nefungující vybavení.
    • to je voják? vezmu rejžák, dostupný prostředek a jdu šůrovat sprchy nebo čeká, až mu to přijde uklidit maminka? uklidím pokoj, srovnám věci, opravím, co umím, to vítě, vojna není kojná *15* *15* *15* *15* *15*
    • Víš, co čeká takové rozežrané stěžovatele na vojně? Natržená rrrdel v tom nejlepším případě. Krááávo. *1*
      • No jistě. Klučičí zábava že. Běhat s pistolkou po lese a řvát pif paf.
        Pak přijít domů zablácený a hodit hadry do pračky. Ona už to žena vypere. *16* *16* *16*

        Měla jsem nejhezčí panenku Barbie na škole. Petr jí však utrhl ruce.
        týden jsem brečela.
        • Dobře ti tak. Zasloužila sis to. *1*
          • Kdybych ti šlápla na angličáka tak taky brečíš jako malá holka. *16* *16* *16* *16*
            • *1* *1* *1* Existujou i bojeschopné holky. Ale ty k nim nepatříš, na to nemáš patřičný závity, ku.vičko. *1* *1*
            • Když jsi byl kluk! Agresivitu máte v genech.

              Střílet po veverkách a ničit holkám panenky. *16* *16* *16* *16*
            • A jinak zdravá? Ty máš dojem, že si hraju s autíčkama, kráávo? *1*
  • Do 11. listopadu 2012 roku sebevraždou zemřelo 323 vojáků US Army
    Ruská armáda:r2011 asi 1000000 vojáků 9 mrtvých (mimo boj) 119 sebevražd 86 zraněných ve rvačkách, pokusech o vraždu, šikanování!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit