Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já bych ráda znala, pussy, tvé relevantní zdroje....(jestli to ovšem nebyla jen noční můra)
  • jako že nebejt Rusů, tak už ty místní separatisty vyvraždili? Tedy ty, kteří chtějí mluvit tak, jak jim zobák narostl a rozhodovat o svých věcech sami a neuznali juntu v Kyjevě? *10*
  • já nemám svou ruskou stranu, já mám jen informace od rodačky... jeden rodič Rus, druhý Ukrajinec... a nenávidí společně a nerozdílně Kyjev a jeho babrbarské chování
  • no to je tedy pořádně demokratická armáda, když si vojáci stěžují proti převelení, dokonce ho odmítají... to by se tedy v USA stát jistě nemohlo. Putin to s tou demokracií už skutečně přehání *15* *15* *15* *15*
  • nebo posouzení stylu, hrubek atd textu *3*
  • pussy, dej si tu véču, takhle vážně jen blábolíš, *3*
  • to napoví zdravý rozum *3*
  • no jasně, na intelektuály tvého ražení si nepřijdou *15* *15* *15* *15*
  • pussy, ty hrubky, ty hrubky, podívej se do pravidel....
  • jé, a já myslela, že je to občanská veřejná válka a ona je tajná: před kým, ji, pussy, utajili?
  • pussy, dej ještě Čestmíra, prosím....
  • jasně, nejlépe se diskutuje s těmi, kdo sdílí mé pověry *15* *15* *15*
  • pussy, to už musíš skutečně mluvit z hladu, dej si dobrou večeři *3* *3* *3*
  • pussy, vím, že je to proti tvým zvyklostem, ale odkaz by nebyl?.... *3* *3* *3*
  • nejlépe je se podívat na ty mrtvé, které za sebou Ukrajinci nechali, jak jejich vlastní vojáky, tak i upálené děti tříštivými bombami, mrtvé na ulicích i v bytech, tyto materiály na netu jsou a to na rozličných blozích, mučení je odsouzeníhodné, ať se ho dopouští kdokoliv,

    ale zlo na východ přivezla ukrajinská armáda, shlédla jsem amatérské záběry z Mariupolu, kde neozbrojení lidé s rukama rozpaženýma nebo nad hlavou oslovují vstupující vojáky Ukrajiny a prosí je, aby šli pryč, že s nimi přijde do města válka a bude zničeno, jeden pán si před ně klekl a voják ukrajinské armády ztratil nervy a klečícího zastřelil ranou do čela, jiného postřelil do nohy,...

    .tak se chová ukrajinská armáda k těm, kteří chtějí pouze žít po svém a v míru a možná nejprve ani ne mimo Ukrajinu.
  • skoro má tedy podobné zkušenosti, jako policisté na Majdanu, že, ještě nevím, zda ji nutili taky vkleče odprošovat nebo ne *3* *3* *3*
  • ono to bylo úplně jinak, západ Ukrajiny dlouho polský a také se silnou polskou menšinou, ten zplodil banderovce a protisovětské vojáky UPA a ano, ten vítal Němce - pak se jich měl možnost dosyta nabažit. Bývalí němečtí přátelé Poláci jakbysmet - ale zdá se, že s e nepoučili. Východ byl vždy proruský a proti Němcům od začátku bojoval i v partyzánském hnutí.

    Jinak, jen pro tvou informovanost, podívej se na tu mapu lépe, Rusko je v Evropě, tedy jeho podstatná část, je to největší evropský stát, je to rovněž i veliký asijský stát, Rusko je prostě Rusko.
  • Pak je tu Luhanský novinář Vjačeslav Bondarenko.

    Byl zadržen partou tzv. proruských separatistů. Dva dny byl zadržován ve sklepě.
    Bitím se ho snažili přimět k doznání že je špion. Ruce měl spoutané za zády
    a často mu o ně byla típnuta cigareta.

    Separatisté navazují na praktiky Sovětských a Ruských složek - zatknou oponenta
    aniž proti němu mají jediný důkaz. Tak ho mučí ve snaze získat alespoň přiznání.
  • Proruští tzv. separatisté v Doněcku zadržovali Irinu Dovganovou.

    Zabalena v Ukrajinské vlajce byla přivázána ke sloupu na rušné ulici v Doněcku.
    Kolemjdoucí ji ponižovali. Plivali na ni. Házeli na ni rajčata a fackovali ji.


    Poté byla strčena do vazby. Stříleli ji pistolí u ucha až málem
    ohluchla. Pak ji separatista začal vyhrožovat znásilněním.
  • vanhorne
    "Nařídili vám vymývat hlavy?"
    Dedo,ty ji mas vymytou uz od Gottwalda!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit