Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sami si vybydleli a rozstříleli zem a utekli jak krysy s nataženejma pazourama.Za to rusko nemůže jen brání svoje lidi před banderovci.

  • KIMCID

    https://youtu.be/iCE4uDoW17E

  • Žádná válka nevyhání.Je to bezmezná blbost Zelinského a Putina. Hlupáctví a snaha bít se jako kluci na písku. Umírají lidé na obou stranách. Dobře. Ale proč my tady máme živořit kvůli totálnímu zdražování? Proč máme čekat v ordinacích které jsou zavaleny zanedbanými UKáčkami. Proč jím poskytujeme nebývalý blahobyt v podobě bydlení, luxusního stravování a přepěkného kapesného. Když nám naopak jejich představitel samovolně přitahuje kohoutky s ruským plynem. Když vytýká představitelů unie , že posílají málo pořádných zbraní.Když on chce bojovat. Do posledního ukrajince. Když umělci z Ukrajiny veřejně prokazatelně a nezpochybnitelně hajlují na soutěži EUROVIZE? Už je toho trošičku moc. A do toho všeho naše podržtašky Lipavský, Fiala, Gazdík pořád budou vyzpěvovat chválu na válečného štváče?

  • mun.go

    Ze všech zdrojů, shrnujících údaje o populaci, je tady nejvíc klesající graf. Aktuální denní údaje: živě narozených 1 046; zemřelých 1 801; migrantů 14. V roce 1991 měla Ukrajina 51,5 milionu obyvatel - od tohoto data začala populace strmě ubývat. Letos má Ukrajina 43,2 M tedy rozdíl 8,3 M - nevím, kde Zelenský bere svých 12 M. 

    Ve srovnání s Ruskem zde je v RF až do roku 2020 patrný vzestup obyvatelstva a nyní mírný pokles - který snad vyrovnají navrátilci z Ukrajiny.


  • Makak

    Obsah bunkru azovské armády, dostatek munice, pití i jídla

    Ruským ozbrojeným silám se podařilo najít úkryt Azovské armády. Na videozáznamu lze vidět ruského vojáka, jak prozkoumává široký, ale temný bunkr. Našli spoustu munice do zbraní, od kulek, granátů až po pušky. Nejen to, k dispozici jsou také různé bohaté zásoby potravin. To má samozřejmě zajistit silnou obranu Azovské armády. Bohužel to nestačilo k tomu, aby byli nadšení pro boj. Důvodem je, že Azovská armáda dává přednost kapitulaci Rusku. Přece jen byli spíše trénovaní na boj se ženami a dětmi...

  • Vyhnala? Využili šanci se dostat ze své bídy a vykrádat zbytek Evropy . . . 

    Kdo pracoval s uprchlíky po roce 1989 - tak ten mi to potvrdí - chovali

    se tak pořád !

  • Jo a většina zdrhla při prvním výstřelu...

  • Ví vůbec co chce ? Ví vůbec jaké jsou zájmy Ukrajiny a Západu ?

  • Makak
  • Ať už přestane žebrat a snaží se o dohodu. Vím, že kvůli svému majetku a majetku oligarchů co ho dosadili je ochoten obětovat životy Ukrajinců.

    • henrys

      Jak už někde někdo daleko dříve prohlásil: USA jsou připraveny bojovat do posledního Ukrajince! ☹

      • Já jsem to tady před 30 dny napsal a zrušili mě. Totatiltní režim jak má být!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holt, ministerstvo pravdy vládne v ČR.

    • josef.chmela

      Ten elnenskyj psychopat a loutka je schopen obětovat pro své západní chlebodárce všechen ukrajinský lid.  Svou agónii a životy nevinných lidí prodlužuje neustálým žebráním o stále více zbraní. Tak válku nevyhraje, maximálně prodlužuje utrpení ukrajinců. Jsem přesvědčený, že mu pomalu přestávají věřit ty jeho propagandistické lži i jeho vlastní lidi.

      • henrys

        Tento komik, nyní prasedent je směšný už jen tím, jak věčně chodí v teplácích a záměrně se neholí, aby ukázal jak trpí s lidem! To mu žere jen (mo)mentální omezenec! 😛

      • V TV bylo, že bere drogy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit