Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 •             


                                             Západ = Osa Zla

  • Západ= my.

   Je tady špatně?

 • usa jsou odporný zločinecký režim, váleční zločinci, vrazi : povraždění 500 000 dětí při okupaci Iráku stálo za to říká Madeleine Albright  USA 

  Madeleine Albright - Smrť 500 000 detí bola správna voľba za vojnu

  https://www.youtube.com/watch?v=27YkSTJhSIw

  UNICEF počet obětí hospodářských sankcí  jen do roku 1999 přes 500 000 iráckých dětí mladších pěti let. 

  Od roku 1998 je Irák terčem pravidelných náletů amerických a britských letounů. Tyto vojenské akce, které probíhají bez sebemenší kontroly mezinárodního společenství a mimo pozornost světové veřejnosti, mají podle nevládních mezinárodních organizací jako např. Amnesty International na svědomí početné civilní oběti. Irácké obyvatelstvo je rovněž již třináctým rokem vystaveno tvrdým hospodářským sankcím, ačkoliv důvod, pro který byly zavedeny, již dávno neexistuje. V jejich důsledku (sankce platí mj. i na léčiva) zemřelo dle údajů organizace UNICEF jen do roku 1999 přes 500 000 iráckých dětí mladších pěti let. Celkový počet Iráčanů, zemřelých v přímých či nepřímých důsledcích tehdejší války a sankcí, odhadují nezávislé mezinárodní organizace na 1,5 milión

  • xxdefe, bomby USA jsou drahé,spolehlivé a kvalitní a děti ty věci berou snáz než dospělí,když jsou ve věku než u nich dojde k sebeuvědomění,to je tuším v 6 ti letech nebo tak nějak.

   Třeba Pershingy jsou plněné brizantem plastifikovanám PIB a dosahuje maximální detonační  rychlosti snad kolem 8 i více tisíc m/s.Navíc má předtvarované střepiny,tuším jde buď o ocelové kostky nebo čepelky.

   To ruské bomby nebo spíš miny typu motýl jsou plněné nitrometanem kterého je tam navíc málo,takže děti si s tím hrají až je to zmrzačí.Život takového dítěte je potom špatný.

   Proto je lépe dělat práci dobře,jak říkali v Římě: " Vojska rychlými pochody dosahují míru!" A o mír nám přeci jde všem.

 • USA je největší  válečný štváč na celém světě.

 • KIMCID

  Proč asi Google Maps smazal na základně Diego Garcia všechny B-52?

 • Kdo si může přát válku mezi Íránem a USA ?
  • KIMCID

   Iran to není.Iran nevypověděl žádnou smlouvu.Iran nikdo v Evropě zatím neoznačil za Osu zla.Evropa byla u podepsáni smluv s Iránem. Tak že asi tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit