Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechtěla tancovat jak Babiš pískal na fujaru. Řídí stát jako podnik a tak dostala Válková padáka, protože neposlouchala šéfa.
    • A nedřela v noci jako kůň...
      • teda urcite ne , jediny akceptovatelny canc tady.
    • ... a ty jsi, jak známo, špičkový uznávaný evropský expert skrze řízení státu, že, balíku :)))
      • Lituji, ale nejsem. Jinak řídí se podnik, ale stát se SPRAVUJE. Mezi řízením a správou je rozdíl.
        • ... tvé plky jsou jako pokaždé k ničemu, blbe :)))
          • Těžká diskuse, když někdo nechápe rozdíl mezi řízením a správou. A ještě to maskuje vulgaritou.
            • ... povídej si s primitivem AB, balíku :)))
              ... nazvat blba blbem není žádná vulgarita :)))
            • Ten to nepochopí, nenamáhej se s ním.
  • Co bychom chtěli od prolhaného STBáka. Holt, co si národ zvolil, to má.

    Už na maturitních stužkách měla naše třída heslo: "Co je platná většina, když nemá rozum!"
    • ... tvůj primitivní názor jakoby nebyl, balíku :)))
  • Bez politického krytí, nelze do ničeho rýti. *5*
  • Rychle se učí.
    • ... jsi degen :)))
  • Řepkový magnát používá jasnou taktiku. Zkoupí veškerou hospodářskou půdu, pekárny, nemocnice atd. Obloží se svými lidmi a místo Absurdistánu bude Babiland. Pak bude státu prodávat své výrobky a pronajímat půdu. Neuvěřitelné !!!
    • a v poradku. Budes solit za vsechno .
    • jako kazdej posledni nezamestanej dratenik . Tak k cemu mu to bude a vlastne je ?
  • ... jestli tomu tak bylo, Babiš narozdíl třeba od kravky soudružky zde dobře věděl, co dělá
  • Ukažte mi ministra,který chce odejít.Všichni byli jsou a budou někým donuceni odejít ale většina z nich si svou neschopnost nechává pro sebe a odchází důstojně,kdežto pí.Válková je naprosto bez sebereflexe.Vždyt už od pohledu a způsobu vyjadřování je jasné že na politiku nemá lokty a ještě je tak "nerozumná" že si ztěžuje.Ministři dopravy se střídají jako ponožky a byli také odvolání pro neschopnost ale zachovali se jako chlapi a odcházeli důstojně,hlavně je třeba více žen v politice,k smíchu.Tím se nezastávám hnutí ANO ale komentuji chování pí.Válkové.
  • Tady vidíte co je soudruh Babiš zač - lhář!

    Sliboval že bude úspěšnější než Kalousek. Zatím jen tiskne dluhopisy
    a zdražuje tabák protože žádné peníze na víc nesehnal.
    Nyní zase lhal že na Válkovou netlačil a ona ho usvědčila ze lži. Trapné.

    Jsem ráda že se zesměšnil Zeman. Chtěl zase naštvat Sobotku ale Válková se do
    pomsty šíleného ješitného staříka z hradu nezapojila a odešla. *15* *15*
    • me to vyhovuje ty hloupy vidlaku . Jestli nemas co zrat je mi to jedno . Klidne chcipni .
    • ... jsi neuvěřitelně tupá nudná otravná vlezlá zbytečná slizká pí*a :)))
      • Kdybys se mnou strávil noc tak zpíváš jinou holoubku. *15* *15* *15*
        • vůbec nevědí, o co přicházejí, Simono... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • ... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)))
          • Zase špatně. Zpíval bys mňam já chci ještě. *2* *2*
            • ... ber AB, je to bezmozek jako ty :)))
            • Můj zákazník můj pán. *14*
            • Jestli jsi pěkná, tak chci taky.
  • žádná změna! Pokud to tady má fungovat, tak musí být změna, ale radikální!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit