Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • antiblbe tebe mám rád a zřejmě nejen já protože ty nikdy nezklameš,tebe bych bral jako svého psa k boudě a už dopředu bych věděl kam boudu postavit a co ti dát hlídat,už znám tvé možnosti,ty totiž nikdy nezklameš.Jsi sice směšný ale pokračuj dál,to ti ostatně nemusím ani psát,ty stejně budeš,jak jsem už psal,nikdy nezklameš.
  • ... aby Tataři jako ty měli o čem chytře psát, blbe :)))
  • Na kolik nás takoví exministři přijdou? Nadlidé?
    V dnešní době má normální člověk nárok obvykle na směšné odstupné!
  • Jó, doma není nikdo prorokem! Proto se volí Slováci, Ukrajinci-Pružinskij, Maďarky- Nagyová, Laponci...
  • ona se snažila pracovat, jjí nástupce je veliký kecal
  • ... ty bys na to neměl, tupče, že :)))
  • ... ty rozumíš politice asi jako Zeman koránu, blbe :)))
  • ... mezi primitivy jako ty v Česku teprve vynikne, ty ubohý blbe :)))
  • pravě že ti vyčerpání jdou pak do politiky
  • proč se asi Babiš nevrati zpět na Slovensko,kde byl agentem a donašečem.Tam by mu pšenka nekvetla jako tady a jistě by jej tam nikdo ani nevolil.
  • ... Babiš z tvých nekvalifikovaných plků nebude spát, ty zakomplexovaný capslocku :)))
  • jen je smutné,že 1.náměstek,který s ní spolupracoval bude jmenován za ní,místo aby byl sesazen také.Tak to v dnešní politice chodí.
  • ... na tvůj primitivní obecný názor kálí pes, ty ubohý blbe :)))
  • takových jako je Válková je ve vládě více a drži se,v té Nečasové to byli všichni.Ti si aspoň pro sebe dokázali nakrást.
  • ... lepší uslintaný než dementní jako ty, blbe :)))
  • která strana v této vládě vyměnila nejvíce neschopných ministrů-no přece ANO a nyní jedou po Okamurovi viz včerejší fraška na radiožurnálu,kde jej reportérka chtěla zesměšnit a zesměšnila sama sebe,protože neměla přehled co se kolem ni děje.Takové reportéry dosadil Babiš do České televize a rozhlasu.Tato co uvaděla dvacítku na radiožurnálu tam nemá co dělat.
  • aha taková co volila šišlaly,Kalousky a ty zloděje co rozkradli republiku a ještě nesedí včetně Nečase a te jeho hvězdy v base.
  • neříká ti nic Dr.Chocholoušek?Potřebuješ jej jako sůl
  • chtěl jsi jistě napsat soudruh Babiš
  • Prostě křeč *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit