Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amíkovi evidentně Vietnam nestačil...
  • Tak teď jsem zůstal paf, to jsem teda nezachytil..voni schodili na Afghanistán Matku bomb? Prosím Vás, řekněte mi, opravdu tam někdo tu naši mámu Merkelovou svrhnul?
  • hele čapisrale, toho komu tu chybí vzdělání tu už několik let předvádíš ty *15*
  • Gratuluji. Vymyli tě opravdu dokonale *3*
  • že nevynecháte ani jedno politické a propagandistické školení agitátorů v Langley. Je málo takových prostoduchých uvědomělých.....
  • jste dospěl k závěru že bych o váš emerycký tým měl zájem "vlastenče"?
  • Americké zájmy jsou bezbřehé . Pravděpodobně se chtějí dostat opět až na hranice Číny a Ruska. Vadí jim nárazníkové pásmo, které vytváří Severní Korea.
  • demogracyje.........vy jste tak chytrý.....ještě že jste nám to nevzdělaným vysvětlil......nechápu že si vás US prezidenti neberou za poradce.......Putin by se před vámi hluboce zastyděl......
  • ale to víš že máš pravdu synku. Všichni v Evropě i v Asii a možná i v Africe jsme Češi a ty jsi navíc letadlo. A teď vem prášek.....
  • to jsem fakt rád že o mně rozhoduje nějaký cizí "znalec" kterého jsem žádným rozhodováním o své osobě nepověřil... *3* a čímpak jsem...napětím nedýchám....
  • a odkud píšete, ale nejste ani Moravanem, ani Čechem.
  • Vás bych chtěl mít v týmu.Kopete jednoho "vlastence" za druhým.Chybí Vám vzdělání a "rukovodítěl".
  • Rozdělení Koree na dvě samosprávná území je dědictvím 2.svět.války.Severní Korea posléze zaútočila na Jižní Koreu se zjevnou podporou Číny a tehdejšího SSSR.V domění,že Spojené státy o toto území nemají zájem.Pro USA to ale nebyla otázka zájmu,ale snahy nedopustit tak krátce po svět.válce další agresivní válečné akce a postavily se jednoznačně na stranu napadeného.Po letech přetlačování došlo k nucenému smíru a vytvoření demilitarizovaného pásma podél 38.rovnoběžky.Od té doby byla Sev.Korea hýčkána Čínou a SSSR jako kojenec a na této úrovni také včetně duchovna zůstala.Na tom nic nemění vlastnictví nukleárních zbraní a balistických střel.Rozumy k tomu dodaly velmocenští kmotři a peníze režim odtrhl od úst polovědomým obyvatelům a udržuje je ve feudálních podmínkách.Jižní Korea se chopila šance svobody a demokracie garantované USA a za několik desetiletí se prodrala do patnáctky světových hospodářských velmocí.Jaký to rozdíl ve vývoji.
    Potvrzuje to i dědičné předávání moci dynastie Kimů v Sev.Korei.Ten poslední je obzvášť vyvedený vejlupek,který proměnil zemi ve hřiště hry "na válku".V té je maršálem a ukazovátkem činí přípravy na bitvy.Je vinou světa,že klackům z této dynastie dovolil dojít až tak daleko.Že pouhým přihlížením se najednou Zeměkoule ocitla na prahu atomové války.Sev.Korea by střet samozřejmě nepřežila,ale mrtvé by bylo nutné počítat ve statisících,spíše v milionech.Nebezpečí násobí setrvale ochrané ruce velmocí nad svými miláčky.I když by jedněm měla být hanba,kam to jejich svěřenec dotáhl.A ta nejmenovaná velmoc je samozřejmě hrdá,do jakých výšin dopomohla Jižní Korei a Japonsku.
    Je nejvyšší čas "přistřihnout" Sev.Korei křidýlka.Věřím v rozvahu Západu a Trumpa,že to i ve stínu srpů a kladiv ostatních mocných dokáže.
  • Tak se nechte najmout pane redaktore a hurá do boje mír made in Jů Es Ej
  • Jak hluboko jsi klesl,chlapče.Ano,všichni jsme Moravané.Jen někteří ulítlí jsou Češi pochlebující germánským kmenům.Už s námi budeš mluvit?
  • Nemýlím, už pluje - byť se zajížďkou - viz:
    http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20170419000822
  • tak to máte blbý. Jestli jste "pojebaná křižovatka" tak je nesmysl abyste si hrála na jakousi "češku" když jste bůhvijaký kříženec. Takže tato problematika identity vás nemusí nijak trápit a můžete ji přenechat druhým kteří se za "pojebanou křižovatku" nepovažují. Mimochodem mí rodiče a jejich rodiče pokud mi paměť sahá byli Moravané ani z česka ani z Vietnamu.
  • to nynější etnikum co se prožene bude poslední
  • Pane Jégl vy se mýlíte.Žádná loď ke Koreji nepluje.Byl to fejk.Ale vaše přesvědčení že použití matky bomb v Afganistánu bylo správné je scestné.Pokud si přejete válku tak na americkém území a můžete se přidat ke kterékoliv straně.
  • Vzato Vaší logikou je můj soused Viet Hung Moravan jak Brno. Narodil se v Brně a mluví česky. A já blbá myslela, že je to Vietnamec žijící na Moravě. Jen si prosím nikdy nedělejte testy DNA. Mohl by jste zjistit, že jste jako většina potomků středoevropanů jen pouhá "pojebaná križovatka". Ono se tudy totiž prohnalo tolik etnik, že to už můj vořech je rasově čistější než většina z nás zde žijících.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit